x
Menü
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

''₺250 ve Üzeri Alışverişinize Ücretsiz Kargo''  ve ''Havele İle Ödemelerde %7 İndirim''

Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
Toplam 147 ürün bulunmaktadır.

Futbol Ekipmaları ve malzemeleri Adelinspor Farkı ile

Takım spor dallarından biri olan futbol 2 takım da yer alan 11 oyuncu ile oynanır. Futbol kaleleri , futbol oyununun temel unsurlarından biridir ve oyunun skorlarının belirlenmesinde kritik bir rol oynar.

Futbol Kale Direği

Futbol kale direği nerede satılır sorusunun en doğru cevabı adelinspor dasınız. Futbol kale direkleri, oyunun heyecanını ve rekabetini belirleyen önemli unsurlardan biridir. Oyuncuların topu bu direkler arasında geçirerek gol atmaya çalışmaları, futbolun temel amaçlarından biridir. Aynı zamanda, kalecilere karşı yapılan şutları durdurmaları beklenir.

Futbol da Kale Özellikleri ve Yapımı

Futbol kalesi ne demek? Futbol da kullanılan ürünler arasında en önemlileri futbol kalesi ve fileleridir. Kale direkleri, futbol sahasındaki iki uç noktayı belirleyerek, oyuncuların gol atmaya çalıştığı hedefi oluştururlar. Bu direkler genellikle oval yada daire şeklindeki kale çerçevesinin köşelerine yerleştirilmiş uzun metal yada alüminyum direklerdir.

Standart Ölçü Profesyonel futbol kalesi

Üretimi uzmanlık gerektirir. Futbol saha ölçüleri tff tarafından uefa standartlarına uygun olarak belirlenir. Standart kale ölçüsü bu sahalar için uygundur. Futbol da kale ölçüleride bu standartlar uygun belirleniz.

Futbolda kale ölçüleri standartdır. Ancak uluslararası futbol kurallarına göre belirlenmiş ölçüler değişebilir. Üretimi uzmanlık gerektirir.  

Futbol kale direği kaç metre ? 7.32 metre (8 yard) genişliğinde dir.

Futbol kalelerinin genişliği ne kadar? standart futbol kale ölçüleri 2.44 metre (8 feet) yüksekliğindedir.Futbol Kale Ölçüleri ne kadar ? ve Kadın futbol kale ölçüleri? sorluranın cavabı aynıdır.

Kale direkleri zemine kale direği ankrajları ile yerleştirilir. Stadyum kale direği ankrajı 60 cm uzunluğundadır. Saha çizgisi üzerinde orta noktadan eşit mesafede 2 direk arası 7,32 m olacak şekilde yerleştirilir. Uygun çukur içerisine betonlanarak sabitlenmelidir.

Uygulanacağı zeminde zemin üstüne yakın 10 cm lik bölümü betonlanmmalıdır. Bu alana suni çim yada doğal çim uygulanarak zemin bütünlüğü sağlanmış olur.

Alüminyum Kale direği

FIFA standartları ile belirlenmiş 100*120 oval formda alüminyum borulardan üretilir. Boruların üzerinde ağ tutucu kancalar için kanal bulunmalıdır. Köşe birleşimleri kanyaksız özel aparatlarla yapılır . Zemin ankrajları ile zemine sabitlenerek kullanılır.

Minyatür kale ürünlerimiz her yaş grubunda çocuklarınızın ev ve oyun allanlarında kullanmasına uygun olarak üretilmektedir. Farklı ölçüler arasından istediğiniz ürünü seçerek satın alabilirsiniz. Futbol kale direği fiyatları ürün tipine ölçüsüne ve kullanılan mazlemeye göre değişmektedir.

Futbol kaleleri genellikle dayanıklı malzemelerden yapılır, çoğunlukla demir veya alüminyum kullanılır. Bu malzemeler, direklerin uzun ömürlü olmasını ve farklı hava koşullarına dayanıklı olmalarını sağlar. Ayrıca, futbol kaleleri genellikle beyaz renge boyanır, bu da oyuncuların ve hakemlerin oyunu daha iyi görmelerini sağlar. Sonuç olarak, futbol kale direkleri, oyunun temel yapı taşlarından biri olarak futbol sahasında yer alır.

Futbol Kaleleri Nasıl Yapılır?

Futbol kalesi kullanılacağı saha, kullanım amacına bağlı olarak tercih edilen malzemeden üretilir. En uygun fiyatlarla size uygun futbol ekipmanlarını satın almak için en doğru adres adelinspor . Kale direkleri ile kale filesi ürünlerinde en uygun kaliteli ve uzun ömürlü ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kale direği neyden yapılır?

Üretimde kullanılan borular metal ve alüminyumdan üretilmektedir. Bu malzeler açık hava ve kapalı spor alalnlarında kullanıma uygundur. Futbol kale ölçüleride saha tipine göre seçilir.

Futbol da kale ölçüleri ne kadardır?

Standart futbol kale direği ölçüleri 7,32 metre genişlik, 244 cm yükseklik ve 200 cm derinlik olarak üretilir. Kale uzunluğu 7,32 metredir. Adelinspor futbol saha seti ürünleri içeriğin de de bulunmaktadır. Bunlar orjinal kale ölçüleri dir.

Farklı ölçülere sahip oyun alanları nda amatör kullanıma uygun kale direkleri kullanılmaktadır. Ölçüleri kullanım alanları büyüklüğüne ve kullanım türlerine göre değişiklik gösterir. Halı saha kale ölçüleri de saha büyüklüğüne göre belirlenir. Minyatür kale fiyatları , halı saha kalesi fiyatı, alüminyum futbol kale fiyatları ve diğer kale direği fiyatları için online alışverişin güvenilir adresi adelinspor.

Minyatür kale ölçüleri her yaşta ve her mekanda kullanıma uygun alternatifler içermektedir . Minyatür kale fiyatları da ölçü ve malzemeye göre değişmektedir. Adelinspor da size uygun minyatür kale direği ve filelerini bulabilrisiniz. Halı saha larda ve spor alanlarında kullanılan kale direkleri içinde farklı ölçüleri sahip olan adelinspor ürünleride bulunmaktadır.

Futbol Kale Fileleri Özellikleri ve Yapımı

Dutbol da gol, topun rakip takımın kale çerçevesi içine geçmesidir. Futbolun temel amacı, topu rakip takımın kale alanına sokarak gol atmaktır. Gol, topun kale çerçevesi içinde yer alan fileler arasına girmesiyle gerçekleşir. Futbol oyunlarında kullanılan standart kurallara göre, topun tamamen kale çizgisi içindeki filelere girmesi durumunda gol sayılır.

Kale fileleri topun kaleden uzaklaşmasını önler. Gol olan topun kale içerisinde kalmasını yada hakem ve oyuncuların bunu daha kolay görmesini sağlar.

Futbol kale ağı kullanıldığı kale direğinin ölçülerine uygun üretilir. Standart kale fileler ölçüleri 7,32 metre genişlik, 244 cm yükseklik ve 200 cm derinlik olarak üretilir. Standart kael direklerin en boy ve alt derinlik olarak 3 ölçüye uyun üretilmektedir.

Kale filesi nerede satılır? sorusunun en doğru cevabını www.adelinspor.com da bulbailirsiniz. Adelinspor üretimde futbol kale filesi ipi olarak, iklim koşulları ve güneşe dayanklı elyaflardan üretilen ipler kullanır.

Makina örgüsü ve el örgüsü olarak parçalı üretilen kale fileleri birleştirilerek tek parça olarak hazır hale getirilir.

Özel ölçülü standart dışı kale direkleriniz için adelinsporda ulaşarak özel ölçü file üretimi yapılmkaktadır. En uygun kale filesi fiyatları , uzun ömürlü kaliteli ürünler için doğru adres adelinspor.

Futbol Yedek Oyuncu Klübeleri

Yedek oyuncu klübeleri müsabakalarda yedek oyuncular ve teknik ekibin beklemesi için üretilmektedir. koltuk sayısı saha tipine göre değişmektedir. En yaygın kullanılan ürünler 6 kişilik hakem klübesi ve 14 kişilik yedek oyuncu klübesidir. Adelinsporun tasarladığı yedek oyun klübeleri nde konfor görüş açışı ve sağlamklık ön plandadır.

Korner Direği ve Bayrağı

Korner direği, futbol sahalarında köşe vuruşlarını işaretlemek için kullanılan direklere verilen isimdir. Futbol oyununun bir parçası olan köşe vuruşları, topun oyun sahasının köşe bayraklarından çıkmasının ardından, köşe direğine yerleştirilmiş olan topa vuran bir oyuncu tarafından gerçekleştirilir. Bu vuruş, topun oyun sahasına geri dönmesini sağlar ve genellikle takımın hücum stratejisini başlatmak için kullanılır.

Korner direkleri, plastik malzemelerden yapılır ve oyun kurallarına uygun olarak belirli bir yükseklikte yerleştirilmiş direklerdir. Standart futbol sahalarında köşe direkleri genellikle beyaz renkte ve dikdörtgen bir yapıya sahiptir. Futbol oyununun uluslararası kuralları, köşe direklerinin yüksekliği ve diğer özellikleri belirleyerek oyunun adil ve tutarlı bir şekilde oynanmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.