x
Menü
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Adelinspor Plaj Voleybolu Fileleri: Hafif ve dayanıklı tasarımlar

Hemen Alışverişe Başla, ₺250 ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo Fırsatını Kaçırma ve Siparişini Havale İle Öde, %7 İndirimden Hemen Faydalan!
Fırsatları Yakala: ₺250 ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Hemen Öde, Hemen Kazan: Siparişine %7 İndirim Havale İle!

Adelinspor Plaj Voleybolu Fileleri ile plajın keyfini çıkarın.

Hafif ve dayanıklı tasarımlar, sahilin serin esintisiyle buluşuyor. Profesyonel kalite, şıklık ve dayanıklılıkla tanışın. Plaj voleybolu için ideal fileleri keşfedin ve sahilde fark yaratın.

Adelinspor Plaj Voleybolu Fileleri, plaj voleybolu tutkunları için özel olarak tasarlanmış mükemmel ekipmanları sunar. Hafif ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu fileler, sahilin serin esintisiyle buluştuğunda mükemmel bir oyun deneyimi sunar. Profesyonel kalite, şıklık ve dayanıklılığı bir araya getiren Adelinspor Plaj Voleybolu Fileleri, sahilde performansınızı zirveye taşır. Plaj voleybolu için ideal olan bu fileler, yüksek standartlarda üretilmiş ve dayanıklılık testlerinden geçirilmiştir. Adelinspor'un kalitesiyle tanışın ve plajda fark yaratın!

Adelinspor Voleybol Direk Ölçüleri Nedir? 

Direk ölçüsü, ürünlerimiz arasında değişkenlik göstermektedir ve her bir ürünün özellikleri açıklamalarda ayrıntılı bir şekilde belirtilmiştir. Direk yüksekliği de 255 cm dir. Metal Voleybol direkleri nde direk çapı 7,6 cm dir. Gold alüminyum voleybol direği nde   direk çapı 8,4 cm dir.

Voleybol File Yüksekliği Ne Olmalıdır? File yüksekliği zemin ile file üstü arasındaki mesafedir. Voleybol filesi yüksekliği kadın ve erkekler için faklıdır.Erkekler için file yüksekliği 243 cm dir. Kadınlar için file yüksekliği 225 cm dir. 

En önemli ölçü voleybol filesi yüksekliği dir. Sabit yükseklikte üretilen direklerimizde file zemin arası yükseklik 243 cm dir.

Adelinspor voleybol fileleri, özel polyamid iplerle dokunan makina örgüsü ile tasarlanmıştır. Kullanılan ip kalınlığı 2,2 mm - 3,0 mm - 4,00 mm seçeneklerine sahiptir. File üzerindeki 10 cm göz genişliği ve siyah renk, hem estetik hem de dayanıklılık açısından dikkat çeker. Güneş ışınlarına dayanıklı naylon polyester brandalar ve 2 defa özel iple yapılan dikişler, uzun ömürlü kullanım sağlar.

Adelinspor tarfından üretilen voleybol fileleri farklı modeller altında toplanmıştır. Voleybol filesi çeşitleri modelleri silver, gold, goldstar , diomond ve premium dur. Modeller kullanılan ip kalılınlığı, dikiş ve bant malzemesine göre farklılık göstermektedir.

Ayrıca, özel üretim voleybol filesi modellerimiz de bulunmaktadır. Antrenman sahalarının ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan bu modeller, 20, 24 ve 28 metre uzunluğunda farklı seçenekler sunar. Bu özel modeller, antrenman sahalarınıza özel çözümler sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, her bir modelin plaj voleybolu versiyonu da mevcuttur.

Voleybol oyun kuralları direk yüksekliği ; direkler 2.55 m yüksekliğinde ve tercihen ayarlanabilir olmalıdır. Filenin bağlandığı direkler, yan çizgilerden dışarıya doğru 0.50 m ile 1.00 m uzaklığa yerleştirilirler. Ürünlemizde voleybol direk uzunluğu 255 cm dir.

Voleybol Saha Ölçüleri Ne Olmalıdır? Voleybol sahası standart ölçülerine göre 18 metre uzunluğunda ve 9 metre genişliğindedir. Adelinspor'un standart voleybol fileleri 9,5 metre uzunluğundadır. Oyun kurallarına göre standart direkler arasındaki mesafe 10,5 metre olmalıdır.

Yükseklik ayarı bulunan direkler ile voleybol tenis ortak direk ürünlerimizde, kadınlar ve erkekler için file yüksekliği ayarlanabilir. Seyyar voleybol direği ürünlerimiz, sabit versiyonları ile aynı ölçülerde üretilmiştir

Seyyar voleybol filesi diğer voleybol filelerimiz ile aynı üründür. Sabit direklerimiz de seyyar direklere göre 30 cm daha uzundur. Bu bölüm direğin ankraj içerisinde kalan kısımdır. Seyyar ürünlerde direkler ankraj yerine seyyar voleybol direği ağırlık hazneleri üzerinde bulunan aparatlara takılarak kullanılmaktadır. 

Adelinspor Voleybol direkler arası mesafe kaç m olmalıdır? Direkler arasındaki mesafe kullanılacak file uzunluğuna göre ayarlanmalıdır.

Ancak, farklı alanlarda standart olmayan sahalarda, direkler arası mesafe ölçüsüne göre değişiklik yapılarak voleybol file uzunluğu ayarlanmalıdır. Voleybol filesi kaç cm olmalı? veya voleybol filesi boyu ne olmalı? Örneğin, direkler arası mesafe 7 metre olduğunda, voleybol file uzunluğu 6 ya da 6,5 metre olmalıdır.

Adelinspor Voleybol direği gerdirme aparatı ne işe yarar? voleybol filesini geren PVC kaplı halatları kullanır. Bu aparat, fileyi tamamen gerer ve kullanıcıya manuel germe işlemine göre daha kolay bir kullanım sunar. Ayrıca, direklerde bulunan makaralar, halatın daha etkili bir şekilde gerilmesine yardımcı olur.

Gerdirme aparatı olmayan direklerde, file germe işlemi el ile yapılır. Ancak bu manuel yöntem, istenilen düzeyde file gerginliğini elde etmekte bazı zorluklar yaratabilir.

Voleybol malzemeleri ve ekipmanları üretiminde sürekli yenilik ve gelişmeye önem vermekteyiz. Müşteri istek ve taleplerini karşılamak adına çeşitli iyileştirmeler ve yeni ürün çeşitleri üzerinde çalışmaktayız. Voleybol ekipmanları satın almak için en doğru adrestesiniz. Ürünlerimizi online, telfonla yada whatsap üzerinden iletişime geçerek satın alabilir siniz.

Adelinsporun Voleybol ürün Çeşitleri Nelerdir? Ürün çeşitlerimizin bazıları: voleybol ve tenis ortak direk , voleybol filesi, voleybol direği , teleskobik voleybol direği, portatif voleybol direği, voleybol direği koruma kılıfı, plaj voleybolu direği, plaj voleybolu filesi, portatif voleybol seti, seyyar voleybol filesi, voleybol hakem koltuğu, voleybol direği gerdirme aparatı, yükseklik ayarlı voleybol hakem koltuğu ve voleybol top sepeti bulunmaktadır. 

Tamamı firmamız tarafından üretilen voleybol direkleri, farklı kullanım alanları için geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır. Bu çeşitler arasında yükseklik ayarı, gerdirme mekanizması, malzeme türü gibi özelliklerde çeşitlilik bulunmaktadır. Ürün açıklamaların da detaylı bilgiler yer almaktadır.

Voleybol malzeme ekipmanları ve voleybol sahası için gerekli malzemeler konusunda kaliteli üretim hızlı sevkiyat. Üretici firma garantisi ile birlikte 250 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo avantajı sunmaktayız.

Voleybol direği, voleybol direk ve filesi, voleybol filesi, voleybol malzemeleri ve voleybol direği en uygun fiyatlarla. Ürün yelpazemiz arasında bulunan voleybol direk file seti, seyyar voleybol seti, voleybol direği ve filesi setleri, ayaklı voleybol filesi gibi çeşitli seçenekler, müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her bir ürünümüzü özenle üretmekte ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı hedeflemekteyiz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.