x
Menü

Adelinspor Gold Star Plaj Voleybolu Filesi 8,5 m

Ürün Kodu : 20.152.01.347
1.200,00 TL
1.200,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 1.116,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

'' Adelinspor Gold Star Plaj Voleybol Filesi(Ağı) 4 Tarafı brandalı 4 mm Çelik Hallatlı 3,5 mm Polyamid İp File 8,5 m'', ürün içeriğinde 1 adet plaj voleybolu filesi bulunmaktadır.

Plaj voleybolunda kullanılmak için üretilmiştir. File Uzunluğu 8,5 m dir . 1 m eninde 3,5 mm polyamid ip filenin 4 kenarına yüksek kaliteli özel branda dikilmesi ile hazırlanır. Dikişler 2 defa ve güneş ışınlarına dayanıklı özel iple yapılır. Üsttte branda arasına 4 mm izoleli çelik halat yerleştirilir. Indoor ve outdoor kullanıma uygundur. uzun ömürlü ve yüksek kalitelidir. Tüm müsabaka ve antrenmanlarda profesyönel kullanım için üretilmiştir. Amatör spor alanlarında da kullanılmaktadır. 

Ürünlerimiz en uygun ''Voleybol Filesi Fiyatı'' ,  ''Üretici Firma Garantisi''  ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

Tamamı firmamız tarafında üretilen ''Voleybol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Gerdirme Mekanizması, Metal Malzeme Cinsi gibi özellikleri ile farklılıklar göstermektedir. ''Voleybol Direği Koruma Kılıfı'' da bu ürünler arasındadır. ''Plaj Voleybolu Direği'' de ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.