x
Menü
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

''₺250 ve Üzeri Alışverişinize Ücretsiz Kargo''  ve ''Havele İle Ödemelerde %7 İndirim''

Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :

Adelinspor Voleybol Direği Ölçüleri Nedir: Voleybol direği ölçüleri ürün çeşidine göre değişiklik göstermektedir. En önemli ölçü voleybol filesi yüksekliği dir. File yüksekliği file üstü ile zemin arasındaki mesafedir. Sabit yükseklikte üretilen voleybol direği ürünlerimizde file zemin arası yükseklik 243 cm dir. 243 cm erkekler için file yüksekliğidir. Kadınlar için file yüksekliği 225 cm dir.

Yükseklik ayarı bulunan voleybol direği ve voleybol tenis ortak direk ürünlerimizde her iki yükseklik te de file bağlantısı yapılabilmektedir. Seyyar voleybol direği ürünlerimizde sabit versiyonları ile aynı ölçülerde üretilmektedir. Seyyar voleybol filesi diğer voleybol filelerimi ile aynı üründür. Bu ürünlerde sabit voleybol direkleri nin voleybol direği ankrajı içerisinde kalan 30 cm bölümü bulunmaktadır. Bunun yerine seyyar voleybol direği ağırlık hazneleri üzerinde bulunan aparatlara takılarak kullanılmaktadır. 

 Voleybol direği ölçüsü bilgilerine ürün açıklamalardan ulşabilirsiniz. Voleybol direk yüksekliği de 255 cm dir. Voleybol direklerimizde metal ürünlerimizde voleybol direk çapı 7,6 cm dir. Gold alüminyum voleybol direği ürünümüzün voleybol direk çapı 8,4 cm dir.

Adelinspor Voleybol Direği Ölçüleri Nedir Adelinspor Voleybol direkler arası mesafe kaç m olmalıdır:Voleybol direkleri arasındaki mesafe kullanılacak file uzunluğuna göre ayarlanmalıdır. Voleybol oyun kuralları nda;  ''Filenin bağlandığı direkler, yan çizgilerden dışarıya doğru 0.50 m ile 1.00 m uzaklığa yerleştirilirler ve direkler 2.55 m yüksekliğinde ve tercihen ayarlanabilir olmalıdır'' şeklinde geçmektedir. Voleybol direk uzunluğu 255 cm dir. 

Voleybol sahası ölçüleri, oyun alanı 18 metre boyunda 9 metre enindedir. Adelinspor standart voleybol fileleri 9,5 m uzunluğunda üretilmektedir. Standart file ile oyun kurallarına uygun voleybol direkler arası mesafe 10,5 metre olmalıdır. Standart olmayan sahalarda 2 direk arası mesafeye göre voleybol file ölçüsü ayarlanmalıdır. Voleybol filesi kaç cm yada voleybol filesi boyu ne olmalı  sorusunun cevabı, örnekle açıklanırsa voleybol direkler arası  mesafe 7 m olan bir sahada voleybol file uzunluğu 6 yada 6,5 m olmalıdır. 

Adelinspor Voleybol direği gerdirme aparatı ne işe yarar :Voleybol filesi üst bant içerisinde üzeri pvc kaplı halatlar bulunmaktadır. Bu halatlar filenin gerdirilmesini sağlar. Gerdirme apartı bu halatın tam olarak gerdirilmesini ve file gerginliğinin tam olarak gerçekleşmesini sağlar. Voleybol direği gerdirme aparatı bulunmayan voleybol direkleri nde bu gerdirme işlemi elle yapılır. Elle yapılan gerdirmede file gerginliği istenilen düzeyde olmaz. Ayrıca adelinspor voleybol direği üzerinde bulunan makaralar gerdirme aparatı ile halatın tam gerdirilmesini sağlar.

Voleybol  malzeme ve voleybol ekipmanları üretiminde sürekli iyileştirme ve yeni ürün çeşitleri ile müşteri istek ve talepleri karşılanmaya çalışılmaktadır. Voleybol ekipmanları  satınal mak için doğru adresdesiniz.Ürün çeşitlerimiz arasında voleybol ve tenis ortak direk , voleybol filesi, voleybol direği , teleskobik voleybol direği, portatif voleybol direği, voleybol direği koruma kılıfı, plaj voleybolu direği, plaj voleybolu filesi, portatif voleybol seti, seyyar voleybol filesi, voleybol hakem koltuğu, voleybol direği gerdirme aparatı, yükseklik ayarlı voleybol hakem koltuğu ve voleybol top sepeti  bulunmaktadır. 

Tamamı firmamız tarafından üretilen voleybol direkleri farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler yükseklik ayarı, gerdirme mekanizması, alüminyum voleybol direği , seyyar voleybol direği, teleskobik voleybol direği, metal voleybol direği  gibi farklılıklar göstermektedir. Voleybol direği ölçüsü ürünlerimizde farklılık göstermektedir. Ürün açıklamalarından bu bilgilere ulaşabilirisiniz. Voleybol malzeme ekipmaları ürünlerimiz ve Voleybol sahası için gerekli malzemeler  üretici firma garantisi  ve 250 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo avantajı ile en uygun voleybol direği fiyatları , voleybol direk ve filesi fiyatları , voleybol filesi fiyatları ,  voleybol malzemeleri fiyatları, voleybol direği fiyatı ile ulaşacaktır.Voleybol direk file seti ürünlerimiz, seyyar voleybol seti, voleybol direği ve filesi setleri, ayaklı voleybol filesi dir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.