x
Menü
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Adelinspor Güvencesiyle: Basketbol Malzemeleri ve Ekipmanlarına Yepyeni Bir Bakış

Hemen Alışverişe Başla, ₺250 ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo Fırsatını Kaçırma ve Siparişini Havale İle Öde, %7 İndirimden Hemen Faydalan!
Fırsatları Yakala: ₺250 ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
Toplam 176 ürün bulunmaktadır.

Basketbol malzemeleri ve ekipmanları adelinspor farkı ile

Basketbol, hız, strateji ve yetenek gerektiren dinamik bir takım sporu dur. Basketbol spor dalları arasında en heyecanlı ve eğlenceli bir takım sporudur. Bu heyecan verici oyun, yüksek performanslı ekipmanlarla birleştiğinde gerçek bir deneyim haline gelir. Kaliteli basketbol malzemeleri, oyuncuların sahada daha iyi performans göstermelerine ve oyunlarının keyfini çıkarmalarına yardımcı olur.

Genç yaşlardan itibaren fiziksel gelişimi destekleyen önemli bir aktivitedir. Basketbol oyununu sevenler için en iyi ekipmanları seçmek için adelinspor size yardımcı olacaktır. Unutmayın, doğru ekipmanlarla basketbol oynamak, sadece oyununuzu değil, aynı zamanda deneyiminizi de zirveye taşıyabilir. Basketbol potası satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok faktör göz önüne alınmalıdır.

Basketbol Ekipmanları

Basketbol ekipmanları arasında birbirinden farklı çemberler, profesyonel ve amatör potalar ve basketbol panyaları bulunur. Basketbol top sepeti , basketbol direği koruma kılıfı da diğer ürünlerdir. Bir bütün olarak basketbol potası basketbolun en önemli ekipmanıdır. Basketbol direği , basketbol pota çemberi ve basketbol potası panya sından oluşur.

Basketbol pota fiyatları, pota tipi ve malzemesine göre farklı modelleri arasında seçebilirsiniz . Son derece uygun basketbol potası fiyatları ile www.adelinspor.com dan satın alabilirsiniz. Adelinspor un üretim tecrübesi inovasyonla geliştirdiği basketbol ekipman modelleri tercih ederek uzun süre sorunsuz kullanalır.

Basketbol Potası Çeşitleri Nelerdir?

Basketbol potaları, kullanım yeri, kullanım şekli, montaj tipi, panya ve çember türüne göre sınıflandırılır. Temel de 3 e ayrılır bu ürünler . Duvara monte basketbol potası , taşınabilir basketbol potası ve sabit basketbol potaları. Sabit basketbol potalarıda farklı basketbol direği çeşitleri ile hazırlanmaktadır.

Basketbol potası ölçüleri pota tipine göre değişmektedir. Basketbol potası hangi renk olmalı sorusunun cevabı beyaz dır.

Basketbol potası fiyatları, ürünün özelliklerine ve markasına göre değişiklik gösterir. Ancak uygun basketbol potası seçenekleri ile kaliteli ekipmana uygun fiyatlarla adelinspordan satın alabilrisiniz.

Her yaş grubuna uygun basketbol potası ölçüleri, genç sporcuların fiziksel özelliklerine ve gelişim aşamalarına uygun olarak belirlenir. Bu pota çeşitleri, çocukların ev yetişkinlerin güvenli bir şekilde basketbol oynamalarını sağlar.

Basketbol Potası Çeşitleri ni Belirleyen Özellikler Nelerdir?

Temel özellikler taşıyıcı basketbol direği , basketbol çemberi ve basketbol panyasıdır. Basketbol direği tek direkli ürünler, dört direkli ürünler olarak iki ye ayrılır. Dört direkli ürünler seyyar basketbol potaları ve sabit basketbol potası olarak kullanılabilir. Basketbol pnayaları da kullanılan malzeme ve ölçüye göre farklılık gösterir.

Basketbol Potası Ölçüleri Nelerdir?

Standart basket potası yüksekliği çember zemin arası mesafe 305 cm dir. Yükseklik ayarlı basketbol potası ürünlermizde bu ölçü 205 cm ile 305 cm arasında ayarlanabilir. Ayarlanabilir basketbol potaları okullar parkalr ve spor alanlarında her yaş gurubundan çocukların kullanımına uygundur.

Mini basketbol potaları da 205 cm dir. Oyun kurallarında ki basketbol panya ölçüleri 105 cm * 180 cm dir. Mini basketbol potası, çocuklar için tasarlanmış ve basketbolla tanışmalarını sağlayan ideal ürünlerdir. Bu pota çeşitleri, genç sporcuların el göz koordinasyon larının gelişmesine yardımcı olur.

Basketbol panyası

Basketbol panyası potanın çemberin üzerine monte edildiği ,basketbol topunun çarptığı bölümüdür. Basketbol panya ölçüleri oyun kurallarında 105*180 cm dir. 90*120 cm olan ölçüde mini panya yada antrenman pota panyası dır.

Basketbol Panyası Nasıl Hazırlanır?

Basketbol panyası çerçevesi montaj şekline uyun malzeme ve şekilde hazırlanır. Pota tipi montaj şeklini beliler. Panya bir potaya monte edilebildiği gibi direk duvara monte edilebilir.

Mini duvara monte basketbol potası bu ürünlerdendir. Mini basketbol potası ev için de kullanıma uygundur.

Basketbol panya çerçevesi üzerinde panya tipine uygun fiber, akrilik cam, solid polikarbon, sac panya monte edilir. Sonrasında üzerine oyun kulallarına uygun çizgiler çizilerek üretimi tamamlanır. Oyun çizgileri kırmızı renkde olmalıdır. Basketbol panya fiyatları en uygun adelinspor da.

Basketbol Pota Çemberi

Basketbol çemberi, basketbol oyununun temel ekipmanlarından biridir. Oyuncuların topu atabilmeleri ve sayı yapabilmeleri için kullanılan bu çemberler, farklı özelliklere sahip çeşitli modellerle sunulmaktadır. Adelinspor standart ölçülü basketbol çemberleri , basketbol severler için mükemmel bir seçenektir. Bu ürün, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve dayanıklılığı ile öne çıkar.

Dayanıklı ve sağlam bir çember, topun düzenli bir şekilde potaya atılmasını sağlar. Profesyonel lig standartlarına uygun çeşitleri, duvara monte edilebilen, hoby amaçlı farklı yaş guruplarına uygun çeşiteleri üretilmektedir . Her yaş grubundan insanın keyifle kullanabilen basketbol çemberleri, sporun heyecanını yaşamak isteyen herkes için ideal bir seçenektir.

Basketbol çemberleri, sahip oldukları farklı özelliklerle sporculara çeşitli seçenekler sunar. Profesyonel olarak basketbol oynayanlar, esneyebilen yaylı çemberleri tercih etmektedirler. Ayrıca, evde vakit geçirmek isteyenler için daha hafif ve duvara monte ürünlerimizde bulunmaktadır. Duvarlara monte edilebilen çeşitlerimizle, sınırlı alanlarda bile basketbol keyfini yaşamanız mümkündür.

Basketbol çemberi seçimi, bireyin ihtiyaçlarına ve beklentilerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu ürünler arasında çeşitli özelliklere sahip basketbol topunu seçmek de mümkündür. Farklı özelliklere sahip olan basketbol topları, oyuncuların oyun deneyimini zenginleştirir ve sporun keyfini çıkarmalarına yardımcı olur.

Basketbol Çemberi Yapımı

Çember, taşıyıcı sac tabla üzerine monte edilir ve bu sayede daha güvenli bir şekilde kullanılabilir. Üzerinde 4 adet panya montaj civata deliği bulunmaktadır. 4 adet civata paketin içeriğinde bulunmaktadır. Panya ile çember arasında 15 cm mesafe vardır. Panya ile çemberin ucu arasındaki toplam mesafe 60 cm olmaktadır.

Ürünün her iki kenarında çember destekleyici saclar bulunmaktadır. Bu destek sacları, çemberin taşıma kapasitesini artırmak için tasarlanmıştır. Destekleyici saclar çemberin daha sağlam, dayanıklı olmasını ve fazla ağırlığı taşımasını sağlar.

Müsabakalarda kullanılan çemberlerin taşıma kapasitesi en az 120 kg olmalıdır. Bu nedenle, çemberin kullanımı sırasında taşıma kapasitesine dikkat etmek önemlidir. Ayrıca çemberin düzgün bir şekilde monte edilmesi ve kullanılması da önemlidir. Bu sayede çemberin sağlamlığı ve dayanıklılığı korunabilir ve güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Basketbol Çemberi Rengi Ne olmalıdır ?

Oyun kurallarında basketbol çemberi doğal rengi turuncu olmalıdır şeklinde belirlenmiştir. Adelinspor markalı tüm basketbol çemberi ürünlerimiz elektrostatik toz fırın boya ile turuncu renge boyanmaktadır.

Basketbol Çemberi Çapı Kaç cm dir ?

Basketbol çemberi çapı 45 cm dir. 20 mm çapında borudan üretilmektedir. Basketbol pota çemberi ölçüleri oyun kurallarına uygundur.

Basketbol Çemberi Yüksekliği Nedir?

Çember yüksekliği potanın da yüksekliğini belirlemektedir. Oyun kurallanında çember zemin arası mesafe 305 cm olarak belirlenmiştir.

Çember üzerinde 12 adet ağ bağlama kancası bulunmalıdır. Faklı ağ bağlama tipi ile üretilen çemberlerdede 12 adet bağlantı aparatı olmalıdır.

Basketbol çemberi modelleri ve farklı özelliklere sahip çemberler için ürün çeşitlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Bu modellerden kullanım amacınıza uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Basketbol çemberi ürünlerimizi kolayca monte edebilir ve hemen kullanabilir. Bağlantı civataları, çemberin sağlam bir şekilde sabitlenmesini sağlar ve güvenli bir oyun deneyimi sunar.

Profesyonel ve amatör oyun sahalarında her türlü müsabakada kullanılabilir.Sac, MDF, fiber, akrilik cam basketbol panyası ürünlerimizle uyumludur.

Basketbol potaları, sporcuların yeteneklerini geliştirmeleri ve oyunun tadını çıkarmaları için önemli bir rol oynar. Uygun seçenekleri değerlendirerek, basketbol keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz .

Basketbol, gençler ve yetişkinler için popüler bir spor oyunudur ve eğlendirici bir aktivitedir. Bu sporun temel ekipmanlarından biri de basketbol çemberidir. Basketbol çemberleri, farklı özelliklere sahip modelleri ve uygun fiyatları ile spor severlere geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır.

Basketbol çemberi modelleri, küçük yaşlardan itibaren basketbol oynamaya başlayan oyuncular için özel olarak tasarlanmıştır. Duvara monte edilebilen çeşitleri, evlerde veya bahçelerde oyun oynamak isteyenler için ideal bir tercih olabilir. Profesyonel basketbol liglerinde kullanılan çember modelleri de vardır, böylece sporcular daha iyi olabilirler.

Basketbol çemberi fiyatları, farklı özelliklere ve malzemelere göre değişiklik gösterir. Uygun fiyatlı seçeneklerden başlayarak, daha profesyonel ve özel tasarımlara kadar çeşitli ürünlerimiz arasından seçim yapmanız mümkündür. Basketbol çemberleri, vakit geçirme ve spor yapma ihtiyacını karşılamak adına uygun bir alternatiftir.

Basketbol Çember Filesi

Ürün içinde adelinspor 4 mm floş ip çift renkli basketbol filesi bulunmaktadır. Basketbol filesi, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Çift renkli 4 mm floş ipten standartlara uygun üretilmiş bu file, basketbol topunun çemberden geçişini kolaylaştırır. Ayrıca, filedeki deliklerin boyutu da idealdir, böylece topun sıkışmadan geçmesini sağlar.

Basketbol Filesi Kaç cm dir?

Basketbol pota filelerimiz çembere 12 ilmekle bağlanacak şekilde üretilmektedir. 45 cm uzunluğundadır iki renk ipten üretilmektedir. Özel örgüsü ile topun fileye sıkışmasını önleyecek ve aynı zamanda fileye temas ederek düşmesini sağlar.

Basketbol Filesi Nasıl Takılır?

Kancalı tasarımlarda, basketbol pota filesi çemberdeki 12 kancaya asılarak kullanılır. Halkalı bağlantı tasarımlarında ise, file, çemberdeki 12 halkadan geçirilen bir misinanın file gözlerinden geçirilip düğümlenmesiyle monte edilir.

Adelinspor olarak, sunduğumuz basketbol ekipmanlarıyla spor deneyiminizi daha iyi hale getiriyoruz. İşte sunduğumuz avantajlar:

  1. En Uygun Basketbol Pota Fiyatı : Kaliteli ve dayanıklı Basketbol potaları için en uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz. Sporunuzu daha ekonomik bir şekilde sürdürmek için Adelinspor'u tercih edin.
  2. Üretici Firma Garantisi: Tüm ürünlerimiz, kalite standartlarına uygun olarak Adelinspor tarafından üretilmektedir. Bu nedenle, her bir ürünümüz için güvenilir bir üretici firma garantisi sunmaktayız.
  3. Ücretsiz Kargo İmkanı: Sipariş verdiğinizde sadece kaliteli ürünler almazsınız, aynı zamanda ücretsiz kargo avantajından da faydalanırsınız. 250 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ödemeden ürünlerinizi kapınıza kadar getirelim.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.