x
Menü

Adelinspor Gold Plaj Voleybolu Filesi Ağı 8,5m

Ürün Kodu : 20.152.01.123
850,00 TL
850,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 790,50 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor

'' Adelinspor Gold Plaj Voleybolu Filesi(Ağı) 4 Tarafı brandalı 3 mm Çelik Hallatlı 3,5 mm Polyamid İp File 8,5 m'', ürün içeriğinde 1 adet plaj voleybol filesi bulunmaktadır.

Plaj voleybolunda kullanılmak için üretilmiştir. File Uzunluğu 8,5 m dir. 1 m eninde 3,5 mm polyamid ip filenin 4 kenarına yüksek kaliteli özel branda dikilmesi ile hazırlanır. Dikişler 2 defa ve güneş ışınlarına dayanıklı özel iple yapılır. Üsttte branda arasına 3 mm izoleli çelik halat yerleştirilir. Indoor ve outdoor kullanıma uygundur. uzun ömürlü ve yüksek kalitelidir. Tüm müsabaka ve antrenmanlarda profesyönel kullanım için üretilmiştir. Amatör spor alanlarında da kullanılmaktadır. 

Ürünlerimiz en uygun ''Plaj Voleybolu Filesi Fiyatı'' ,  ''Üretici Firma Garantisi''  ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

Tamamı firmamız tarafında üretilen ''Voleybol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Gerdirme Mekanizması, Metal Malzeme Cinsi gibi özellikleri ile farklılıklar göstermektedir. ''Voleybol Direği Koruma Kılıfı'' da bu ürünler arasındadır. ''Plaj Voleybolu Direği'' , ''Plaj Voleybolu Saha Çizgileri''de ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.