x
Menü

Adelinspor Gold Metal Futbol Kale Direği 2,20*4,0*0,60 m

Ürün Kodu : 20.152.01.975
21.840,00 TL
21.840,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 20.311,20 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Gold Metal Futbol Kale Direği 2,2*4,0*0,6 m '' : Ürün içeriğinde 1 çift 2,20/4,0/0,60 m ölçülerinde  metal kale direği ve aynı ölçülerde 2,2 mm polyamit ipten üretilen 1 çitf kale filesinden oluşmaktadır. 

Ürün 76/2,0 mm metal borudan demonte olarak üretilmektedir. Civata ile kurulum yapılmaktadır

Paket İçeriğinde 1 çift kale direği bulunmaktadır.

Elektrostatik fırın boya ile beyaz renkde üretilmektedir.

Ürün arka bölümlerinde file bağlanması için hazırlanmış file bağlantı boruları bulunmaktadır.Fileler bu borulara iple bağlanmalıdır.

Halı saha , konut bahçeleri, okullar, parklar gibi bir çok alanda kullanıma uygundur.

Seyyar kullanım için uygun değildir.Ürün kullanım alanında mutlaka sabitlenerek kullanılmalıdır. Devrilmesi durumunda yaralanmalara neden olabilir.

Ürünün sabitlenmesi için paket içeriğinde direğin üst bölümüne civata ile bağlanan borular bulunmaktadır. Bu boruların kal direği arkasında bulunan çit telini taşıayan demirlere kaynakla sabitlenmesi gerekmektedir.

Bu tip sabitlemenin mümkün olmadığı yerlerde kullanıcının zemine uygun sabitleme işlemini yapması gerekir.

Uzun ömürlü ve kullanışlıdır.

 

FUTBOL KALE DİREKLERİ : 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız.      

 Futbol ''Kale Direkleri'' miz tüm ölçü ve özelliklerde üretilmektedir. Demonte olarak üretilen Kale Direkleri yerinde kolayca kurulabilmektedir. Firmamız tarafından ''ücretsiz kargo'' ile gönderilen kale direkleri uygun fiyat, kaliteli malzeme ve özel işçilik ile uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Futbol ''Kale Direği Yapan Firmalar'' içerisinde en deneyimli marka olan  adelinspor size en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. En uygun ''Kale Direği Fiyatları'' için doğru adresdesiniz.. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.