x
Menü

Adelinspor Gold FIFA Suni Çim Zemin Test Seti

Ürün Kodu : 20.152.01.158
13.650,00 TL
13.650,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 12.694,50 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Daha Fazla FIFA Test Setleri
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Diomon FİFA Suni Çim Zemin Test Seti ''Ürün içeriğinde 1 adet 3 lü üçgen demonte 100 cm lik halı fırçası, 1 adet Drag Mad ve 1 adet Top yuvarlama Aparatı Bulunmaktadır.

Test seti halı saha spor tesisleri, suni çim uygulaması yapılan stadyum ve tüm spor alanlarında ,zemin hazırlandıktan sonra FIFA zemin testi yapımında kullanılır.  FIFA test standartlarına uygun üretilen ürünlerimiz sorunsuz test sonucu için mükemmel sonuç vermektedir. ''Halı Kumlama-Granül Fırçası''''Drag Mad''ve ''Top Yuvarlama Aparatı '' ndan Oluşan ''FIFA Suni Zemin Test  Seti''içeriğindeki fırça uzunluklarına göre diomond, gold ve silver olmak üzere 3 çeşittir. Mükemmel sonuç, kusursuz suni çim oyun alanları için doğru adresdesiniz.

Futbol Malzemeleri ve Futbol Ekipmanları 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardında birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı üretici firma garantisi ile ve ücretsiz kargo avantajı ile size ulaşacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.