x
Menü

Alüminyum Futbol Kale Direği Sabit 2,44*7,32*2,00

Ürün Kodu : 20.152.01.165
84.000,00 TL
84.000,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 78.120,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Alüminyum Sabit Mapalı Nizami Ölçü Kale Direği Ürün İçeriği: 2,44/7,32/2,00 m ölçülerinde, 1 takım,  2 adet demonte kale direğinden oluşmaktadır. 

Ürün firmamız tarafından özel olarak hazırlatılan, Fifa standartlarına uygun kalıplarda hazırlanan alüminyum borulardan üretilmektedir. Demonte olarak üretilen ürünümüz bağlantı noktalarındaki metal geçiş elemanları ile biribirine bağlanarak sabitlenir. Zemine beton ile sabitlenen 60 cm derinliğindeki ankrajlar içerisine yerleştirilerek kurulum gerçekleştirilir. Arka dikey ve yatay borularda civatalar yardımı ile bağlanarak kurulum tamamlanmış olur.

FUTBOL KALE DİREKLERİ : 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız.      

 Futbol ''Kale Direkleri'' miz tüm ölçü ve özelliklerde üretilmektedir. Demonte olarak üretilen Kale Direkleri yerinde kolayca kurulabilmektedir. Firmamız tarafından ''ücretsiz kargo'' ile gönderilen kale direkleri uygun fiyat, kaliteli malzeme ve özel işçilik ile uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Futbol ''Kale Direği Yapan Firmalar'' içerisinde en deneyimli marka olan  adelinspor size en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. En uygun ''Kale Direği Fiyatları'' için doğru adresdesiniz.. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.