x
Menü

Gold Alüminyum Kale Direği 2,20*3,50*70 cm Ağ Kanc

Ürün Kodu : 20.152.01.175
46.200,00 TL
46.200,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 42.966,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Futbol Kale Direği Alüminyum Ağ Kancalı Ürün içeriğinde 1 çift 2,20/3,50/0,70 m ölçülerinde  alüminyum kale direği ve aynı ölçülerde 2,5 mm kord ipinden 1 çitf kale filesinden oluşmaktadır. 

Ürün firmamız tarafından özel olarak hazırlatılan, Fifa standartlarına uygun kalıplarda hazırlanan 100 e  120 oval formda alüminyum borulardan üretilmektedir. Demonte olarak üretilen ürünümüz bağlantı noktalarındaki metal geçiş elemanları ile biribirine bağlanarak sabitlenir.  Arka dikey ve arka yatay borular metal borudan yapılmakta vecivatalar yardımı ile bağlanarak kurulum tamamlanmış olur.

Tüm dış parçalar fırın boya ile beyaza boyanmıştır. İç bağlantı aparatları ve gönyeler galvanizlidir. Direk üzerinde bulunan kanallarar çift taraflı ağ kancaları monte edilmektedir. Kale direği arka yan boruları üzerinde 1 m uzunluğunda civata ile bağlanan 2 adet sabitleme borusu bulumaktadır. Bu borunun halı saha demir aksamına kaynatılması ile direk sabitlenmiş olacaktır. Seyyar olan ürünün devrilme ve yaralanmalara neden olma riskini ortadan kaldırmak için mutlaka sabitlenerek kullanılmalıdır.

FUTBOL KALE DİREKLERİ : 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız.      

 Futbol ''Kale Direkleri'' miz tüm ölçü ve özelliklerde üretilmektedir. Demonte olarak üretilen Kale Direkleri yerinde kolayca kurulabilmektedir. Firmamız tarafından ''ücretsiz kargo'' ile gönderilen kale direkleri uygun fiyat, kaliteli malzeme ve özel işçilik ile uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Futbol ''Kale Direği Yapan Firmalar'' içerisinde en deneyimli marka olan  adelinspor size en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. En uygun ''Kale Direği Fiyatları'' için doğru adresdesiniz.. 

 FARKLI RENK VE ÖLÇÜLERDEKİ KALE DİREĞİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN SİTE Y
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.