x
Menü

Adelinspor Silver Alüminyum Halı Saha Kale D. 2,20*5,50*70 cm

Ürün Kodu : 20.152.01.261
43.680,00 TL
43.680,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 40.622,40 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

'' Adelinspor Alüminyum Halı Saha Kale Direği Ürün içeriğinde 1 çift 2,20/5,50/0,70 m ölçülerinde  alüminyum kale direğinden oluşmaktadır. 

Ürün firmamız tarafından özel olarak hazırlatılan, 84 mm çapındaki alüminyum borudan kaynaklı ve demonte olarak üretilmektedir. Boru arkasında yine alüminyum borudan yapılan ağ bağlama boruları bulunmaktadır.

Tüm dış parçalar fırın boya ile beyaza boyanmıştır.  Kale direği arka yan boruları üzerinde 1 m uzunluğunda civata ile bağlanan 2 adet sabitleme borusu bulumaktadır. Bu borunun halı saha demir aksamına kaynatılması ile direk sabitlenmiş olacaktır. Seyyar olan ürünün devrilme ve yaralanmalara neden olma riskini ortadan kaldırmak için mutlaka sabitlenerek kullanılmalıdır.


FUTBOL KALE DİREKLERİ : 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız.      

 Futbol ''Kale Direkleri'' miz tüm ölçü ve özelliklerde üretilmektedir. Demonte olarak üretilen Kale Direkleri yerinde kolayca kurulabilmektedir. Firmamız tarafından ''ücretsiz kargo'' ile gönderilen kale direkleri uygun fiyat, kaliteli malzeme ve özel işçilik ile uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Futbol ''Kale Direği Yapan Firmalar'' içerisinde en deneyimli marka olan  adelinspor size en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. En uygun ''Kale Direği Fiyatları'' için doğru adresdesiniz.. 

 FARKLI RENK VE ÖLÇÜLERDEKİ KALE DİREĞİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN SİTE YÖNETİCİSİNE ULAŞINIZ.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.