x
Menü

Adelinspor Gold Halı Kumlama Granül Fırçası 100 cm Üçgen

Ürün Kodu : 20.152.01.125
5.250,00 TL
5.250,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 4.882,50 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Halı Kumlama-Granül Fırçası 100 cm Üçlü Üçgen Demonte''Ürün içeriğinde demonte 100 cm lik 3 adet fırça, bunların bağlantı civataları, özel ara bağlantı borusu ve ATV yada başka bir araçla çekme sırasında kullanılacak çelik halat ve karabina bulunmaktadır.

Ürün halı saha spor tesisleri, suni çim uygulaması yapılan stadyum ve tüm spor alanlarında , halı içerisine kum ve granülün yerleştirilmesinde kullanılır. ATV yada buna bezer bir araca bağlanarak kullanılır.  ''adelinspor'' için özel olarak üretilen 100 cm uzunluğunda gürgen ahşap taban üzerine çakılan orjinal PVC ve MOBLEN kıllardan oluşmaktadır. Özel metal kaide içerisindeki bu fırçalar demonte olarak hazırlanmıştır. Kurulumu 2 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilebilmektedir. Ara bağlantı demirinin bağlanması ile krulumu tamamlanan fırça üzerine kum torbası gibi ağırlık yapacak bir malzeme konulması ile kullanıma hazır hale gelir. Ürün üzerinde bulunan özel halat ve karabina ile kolayca araca bağlanarak kullunılmaktadır. Firmamız tarafından özel olarak tasarlanan yapısı sayesinde kumlama ve granülleme süresini kısaltmakta ve elle yapılan işlemde oluşacak hataları sonlandırmaktadır. Fırçaların eskimesi durumuda fırçaların yedekleri ile değiştirilerek kullanılması mümkündür. 

Ürün metal aksamı elektrostatik toz fırın boya ile boyanmaktadır. Turuncu ve beyaz olarak iki renkde boyanmaktadır. Ürün resminde görülen turuncu ana bölüm ve beyaz ara bağlantıları rengi farklı parti ürünlerde ana bölüm beyaz ara bağlantılar turuncu olarak değişebilmektedir. Yenilen fırça yapısı ile mükemmel sonuç vermektedir.  FIFA test standartlarıan uygun futbol saha seti içerisindede yer alan ürünümüz sorunsuz test sonucu için mükemmel sonuç vermektedir. ''Halı Kumlama-Granül Fırçası''''Drag Mad''ve ''Top Yuvarlama Aparatı '' ndan Oluşan ''FIFA Test Seti'' de ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Mükemmel sonuç, kusursuz suni çim oyun alanları için doğru adresdesiniz.

Futbol Malzemeleri ve Futbol Ekipmanları 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardında birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı üretici firma garantisi ile ve ücretsiz kargo avantajı ile size ulaşacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.