x
Menü

Adelinspor Yedek Fırça 70 cm (3 adet)

Ürün Kodu : 20.152.01.131
4.000,00 TL
4.000,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 3.720,00 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Halı Kumlama-Granül Fırçası 70 cm Üçlü Fırça Yedeği ''Ürün içeriğinde 3 adet 70 cm  fırça yedeği bulunmaktadır. 150 cm lik fırça 100 ve 50 cm lik fırçaların yanyana montajı ile oluşur.

Ürün halı saha spor tesisleri, suni çim uygulaması yapılan stadyum ve tüm spor alanlarında , halı içerisine kum ve granülün yerleştirilmesinde kullanılan üçgen fırçaların eskiyen fırçalarının değiştirlmesi amacıyla kullanılan yedek fırçalardır.  ''adelinspor'' için özel olarak üretilen 70 cm uzunluğunda gürgen ahşap taban üzerine çakılan orjinal PVC ve MOBLEN kıllardan oluşmaktadır. Firmamız tarafından özel olarak tasarlanan yapısı sayesinde kumlama ve granülleme süresini kısaltmakta ve elle yapılan işlemde oluşacak hataları sonlandırmaktadır. 

 Yenilen fırça yapısı ile mükemmel sonuç vermektedir.  FIFA test standartlarıan uygun futbol saha seti içerisindede yer alan ürünümüz sorunsuz test sonucu için mükemmel sonuç vermektedir. ''Halı Kumlama-Granül Fırçası''''Drag Mad''ve ''Top Yuvarlama Aparatı '' ndan Oluşan ''FIFA Test Seti'' de ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Mükemmel sonuç, kusursuz suni çim oyun alanları için doğru adresdesiniz.

Futbol Malzemeleri ve Futbol Ekipmanları 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardında birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı üretici firma garantisi ile ve ücretsiz kargo avantajı ile size ulaşacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.