x
Menü

Adelinspor Halı Kumlama Granül Fırçası 70 cm Saplı

Ürün Kodu : 20.152.01.130
1.750,00 TL
1.750,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 1.627,50 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Halı Kumlama-Granül Fırçası 70 cm Saplı  ''Ürün içeriğinde 1 adet 70 cm  fırça ve ahşap sapı bulunmaktadır.

Ürün halı saha spor tesisleri, suni çim uygulaması yapılan stadyum ve tüm spor alanlarında , halı içerisine kum ve granülün yerleştirilmesinde kullanılır. Zhşap saplıdır. Elle kullanım için üretilmiştir. ü  ''adelinspor'' için özel olarak üretilen 70 cm uzunluğunda gürgen ahşap taban üzerine çakılan orjinal PVC ve MOBLEN kıllardan oluşmaktadır. Firmamız tarafından özel olarak tasarlanan yapısı sayesinde kumlama ve granülleme süresini kısaltmakta ve elle yapılan işlemde oluşacak hataları sonlandırmaktadır. 

 Yenilen fırça yapısı ile mükemmel sonuç vermektedir.  FIFA test standartlarıan uygun futbol saha seti içerisindede yer alan ürünümüz sorunsuz test sonucu için mükemmel sonuç vermektedir. ''Halı Kumlama-Granül Fırçası''''Drag Mad''ve ''Top Yuvarlama Aparatı '' ndan Oluşan ''FIFA Test Seti'' de ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Mükemmel sonuç, kusursuz suni çim oyun alanları için doğru adresdesiniz.

Futbol Malzemeleri ve Futbol Ekipmanları 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardında birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı üretici firma garantisi ile ve ücretsiz kargo avantajı ile size ulaşacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.