x
Menü

Adelinspor Voleybol Direği Seyyar Ağırlık Haznesi

Ürün Kodu : 20.152.01.108
8.400,00 TL
8.400,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 7.812,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

'' Adelinspor Voleybol Direği Seyyar Ağırlığı  '' ürün içeriğinde 2 adet voleybol direği seyyar ağırlık haznesi bulunmaktadır.

Ürün metal sacdan 70 cm uzunluk, 30 cm genişlik 30 cm yükseklik ölçülerinde üretilen hazneye uygun bağlantı boruları montajı  ile hazırlanır. Ürünün daha dengeli olabilmesi için direk bağlantı noktası ile hazne arası mesafe genişletilmiştir.

Voleybol direği seyyar ağırlıkları boş olarak gönderilmektedir. kullanım öncesi üzerinde bulunan kapaklar açılarak içerisi kum yada benzeri malzeme ile doldurulmalıdır.

Ürün Haznesi Boş İken Kullanılmamalıdır. Devrilme ve Yaralanmalara neden olabilir.

Dikdörtgen yapısı sayesinde ağırlık hazneleri zemine daha geniş bir alanda basar ve gerdirme esnasında daha az dönmeye neden olur.

Arka bölümde bulanan tekerlekeler direklerin bu tekerlerin bulunduğu yöne eğilmesi ile aktif hale gelecektir. Haznelerin yeri bu sayede zemine zarar vermeden saha içerisinde  değiştirelebilmektedir.

Eletrostatik fırın boya ile beyaz renkde boyanmaktadır.

Voleybol direği metal bölümleri beyaz renkde eletrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Adelinspor Voleybol Filesi ve Voleybol Direği ürülerimizle çeşitlerimizin tamamı ile kullanıma uygundur.

7,6 cm çapında tüm direkler için uygundur. Firmamız tarfından üretilen tenis direkleride aynı haznelerle kullanılabilmektedir. Voleybol ve tenis Ortak Direk ürünümüzle de uyumludur. Farklı voleybol filesi ölçüleri ile kullanıma uygundur.

Ürün çeşitlermiz arasında Voleybol ve Tenis Ortak Direk , Voleybol Filesi, Voleybol Direği , Teleskobik Voleybol Direği, Portatif Voleybol Direği, Voleybol Direği Koruma Kılıfı, Plaj Voleybolu Direği, Portatif Voleybol Seti, Seyayr voleybol Filesi bulunmaktadır. Ürünlerimiz en uygun ''Voleybol Direği Fiyatları''  ve '' Voleybol Direk ve Filesi Fiyatları'' , ''Üretici Firma Garantisi''  ile ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajıyla size ulaşacaktır.Tamamı firmamız tarafından üretilen ''Voleybol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Gerdirme Mekanizması, ''Alüminyum Voleybol Direği'' ,'' Seyyar Voleybol Direği'', '' Teleskobik Voleybol Direği'', ''Metal Voleybol Direği''  gibi farklılıklar göstermektedir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.