x
Menü

Adelinspor Gold Alüminyum Seyyar Voleybol Direği Yükseklik Ayarlı

Ürün Kodu : 20.152.01.273
19.250,00 TL
19.250,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 17.902,50 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Alüminyum Seyyar Direği Ağırlıklı Yükseklik Ayarlı'' ürün içeriğinde 2 adet alüminyum voleybol direği ve 2 adet bunlara seyyar tekerlekli alt taşıma bölümü bulunmaktadır.

Ürünümüz seyyar kullanım amaçlı üretilmiştir. Ürün iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölüm alt seyyar ağırlık bölümüdür. Bu bölüm özel yapısı ile direğin yerleştirilmesine uygun aparatı taşımaktadır. Direk bu aparata takılarak kullanıma uygun hale gelir. Arka bölümünde ağırlık haznesi ve altında tekeleri bulunmaktadır. Özel tekerleri sayesinde zemine zarar vermeden kolayca yer değiştirilir. Ağırlık haznesine kum doldurulması için özel kapak bulunmaktadır. Ürün Haznesi Boş İken Kullanılmamalıdır. Devrilme ve Yaralanmalara neden olabilir. Voleybol direği Alüminyum malzemeden yapılmış yükselik ayar mekanizmalıdır, bu mekanizma üzerinde gerdirme aparatı ve ayrıca gerdirme makarlarından oluşmaktadır.  Ürün yükselik ayar özelliğine sahiptir. Bu sayade bayanlar, erkekler ve çocuklar için 3 farklı yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Ürün üzerinde her direkte birer adet olmak üzere özel derlinden imal edilmiş makaralar bulunmaktadır. Uzun ömürlü ve kullanışlı bu makaralar sayesinde file montajı kolayca yapılabilmektedir. ''Voleybol Direği Gerdirme Aparatı'' kilit sistemi ile filenin kolayca gerdirilmesini sağlar. Kilit sistemi sayesinde açılma yada gevşeme durumu oluşmaz. filenin aynı gerginlikte kullanımını sağlar .Firmamız tarfından üretilen tenis direkleride aynı ankrajla kullanılabilmektedir. Çok amaçlı saha uygulamalarında tenis ve voleybol direği aynı sahada kullanılabildiği gibi bu direklerin çıkartılması ile saha basketbol yada başka amaçlı da kullanıbilmektedir. 

Ürünlerimiz en uygun ''Voleybol Direği Fiyatı'' ,  ''Üretici Firma Garantisi''  ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır..

Tamamı firmamız tarafında üretilen ''Voleybol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Gerdirme Mekanizması, Metal Malzeme Cinsi gibi özellikleri ile farklılıklar göstermektedir. ''Voleybol Direği Koruma Kılıfı'' da bu ürünler arasındadır. ''Plaj Voleybolu Direği'' de ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.