x
Menü

Seyyar Diamond Voleybol Direği Metal Yükseklik Ayarlı Ağırlık Hazneli

Ürün Kodu : 20.152.01.109
14.280,00 TL
14.280,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 13.280,40 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Adelinspor Seyyar Diamond Metal Yükseklik Ayarlı Voleybol Direği Ağırlık Hazneli

Ürün içeriğinde 2 adet voleybol direği ve 2 adet seyyar tekerlekli ağırlık haznesi bulunmaktadır.

ÜRÜN RESİMLERİNDE BULUNAN FİLE ÜRÜN İÇERİĞİNE DAHİL DEĞİLDİR.

Ürün haznesi boş olarak gönderilmektedir. Kullanım öncesi hazne üzerinde bulunan kapak açılarak içerisi kuru kum yada benzeri malzeme ile doldurulmalıdır.  Haznesi boş İken kullanılmamalıdır. Devrilme ve yaralanmalara neden olabilir.

Adelinspor Diamond Voleybol Direği Metal Yükseklik ayarlı Gerdirme Aparatlı

Yükseklik ayarı sayesinde okullarda, spor alanlarında antrenman ve maç için kullanıma uygundur. Her yaş gurubu için uygun yükseklik ayarı yapılabilmektedir.Ürün 3 bölümden oluşmaktadır. Voleybol direği, voleybol direği yükseklik ayar mekanizması, voleybol direği gerdirme aparatı.

 Voleybol Direk Bölümü

Adelinspor Yükseklik Ayarlı Voleybol direği 7,6 mm çapında metal borudan üretilmektedir. Voleybol Direği Ölçüsü Paketli uzunluğu 255 cm dir. Voleybol direği metal bölümleri beyaz renkde eletrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Adelinspor Voleybol Filesi ürün çeşitlerimizin tamamı ile kullanıma uygundur.

Yükseklik Ayar Mekanizması ürün üzerinde bulunmaktadır.

Her iki direktede bulunan bu mekanizma istenilen yüksekliğe ayarlanarak kullanıma hazır hale gelmektedir.Voleybol filesi yüksekliği ,file zemin arası  ölçü 243 cm, 235 cm, 225 cm, 215 cm, 205 cm ve 185 cm olarak 6 farklı yükseklik ayarı yapılabilmektedir.

Adelinspor Voleybol Direği Gerdirme Apartı yükseklik ayar mekanizması üzerinde bulunmaktadır.

Gerdirme aparatı kolu paketlemede ters takılmaktadır. Kullanım öncesi kolu tutan somun çıkartılarak kolun yönü düzeltilmelidir.

Voleybol direği gerdirme aparatı vida ile monte edilmektedir. Eskimesi durumunda değiştirilebilmektedir.Kilitli yapısı ve direk ile yükseklik ayar aparatı üzerinde bulunan makaralar sayesinde mükemmel gerginlikte, halat da gevşeme olmadan kullanımınızı sağlar.

Kullanım esnasında kilit açılmadan önce gerdirme kolu mutlaka tutulmalıdır. Kilit devre dışı kaldığında dönerek yaralanmalara neden olabilir. 350 kg çekme kapasitesi vardır.

Adelinspor Voleybol Direği Seyyar Ağırlığı

Ürün metal sacdan 70 cm uzunluk, 30 cm genişlik 30 cm yükseklik ölçülerinde üretilen hazneye uygun bağlantı boruları montajı  ile hazırlanır.

Paket içeriğinde 2 adet hazne bulunmaktadır. Haznelerin büyük ve dikdörtgen üretilmesi sayesinde daha fazla ağırlık alması ve gerdirme işlemi esnasında haznelerin dönmesi önlenmiş olur.

Ürünün daha dengeli olabilmesi için direk bağlantı noktası ile hazne arası mesafe genişletilmiştir. Arttırılan hazne direk arası mesafede taşıyıcı ağırlığın etkisini arttırmaktadır. Üzerinde bulunan direk montaj borusuna voleybol direği takılarak kullanıma hazır hale gelir. 7,6 cm çapındaki tüm voleybol direkleri ile kullanıma uygundur.

Aynı çapta üretilen ortak direkler, tensi direği, badminton direği ürünleri ilede kullanıma uygundur. Voleybol direği seyyar ağırlıkları boş olarak gönderilmektedir. kullanım öncesi üzerinde bulunan kapaklar açılarak içerisi kum yada benzeri malzeme ile doldurulmalıdır.

Arka bölümde bulanan tekerlekler direklerin bu tekerlerin bulunduğu yöne eğilmesi ile aktif hale gelecektir. Haznelerin yeri bu sayede zemine zarar vermeden saha içerisinde  değiştirelebilmektedir. Eletrostatik fırın boya ile beyaz renkde boyanmaktadır.

Ürün çeşitlerimiz arasında Voleybol ve Tenis Ortak Direk , Voleybol Filesi, Voleybol Direği , Teleskobik Voleybol Direği, Portatif Voleybol Direği, Voleybol Direği Koruma Kılıfı, Plaj Voleybolu Direği, Portatif Voleybol Seti, Seyyar voleybol Filesi bulunmaktadır. 

Ürünlerimizi  en uygun voleybol direği fiyatları, voleybol direk ve filesi fiyatları , üretici firma garantisi  ve avantajı ile size ulaşacaktır.Tamamı firmamız tarafından üretilen voleybol direkleri farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler yükseklik ayarı , gerdirme mekanizması, alüminyum voleybol direği, seyyar voleybol direği , teleskobik voleybol direği, metal voleybol direği gibi faklılıklar göstermektedir.

Adelinspor olarak üretiiğimiz tüm maç fileleri ve diğer tüm voleybol filelerimizle kullanıma uygundur

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.