x
Menü

Adelinspor Via Seyyar Tenis Direği Gerdirme Aparatlı Makaralı

Ürün Kodu : 20.152.01.832
10.164,00 TL
10.164,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 9.452,52 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
 Adelinspor Via Seyyar Tenis Direği Gerdirme Aparatlı Tenis Direği Metal :

Ürün içeriğinde 2 adet tenis direği ( 1 saha için) ve 2 adet bunlara ait zemin ankrajı bulunmaktadır. Direkler metal boru , ankrajlar alüminyum borudan üretilmektedir.

ÜRÜN GÖRSELLERİNDE BULUNAN FİLELER PAKET İÇERİNE DAHİL DEĞİLDİR.

Ürün 3 bölümden oluşmaktadır. Tenis direği,  tenis direği gerdirme aparatı ve tenis direği seyyar ağırlık hazneleri .

Kort Tenis Direği Bölümü

Ürün  76 mm çapında 2,5 mm et kalınlığında metal borudan üretilmiştir. Elektrostatik fırın boya ile beyaz renkte boyanmıştır. Tenis direği yüksekliği file zemin arası 105 cm dir.  

Tenis direği paketli uzunluğu 110 cm dir. Direklerin üst bölümünde halat geçiş kanalı ve halat geçişini sağlayan makara bulunmaktadır. Halat geçiş kanalı sayesinde halatın direğin arka tarafına aktarılarak sabit olarak bağlanmasını sağlanır. Bu direk filenin sabit olarak bağlandığı direktir.

İkinci direk üzerinde bulunan makara filede bulunan çelik halatın  gerdirme aparatına aktarılmasını sağlamaktadır. Bu direk üzerinde gerdirme aparatı bulunan ve filenin gergin bir şekilde bağlanılmasını sağlayan direktir. Adelinspor Tenis Filesi ürün çeşitlerimizin tamamı ile kullanıma uygundur.

Adelinspor Tenis Direği Seyyar Ağırlığı

Ürün metal sacdan 62 cm uzunluk, 24 cm genişlik 24 cm yükseklik ölçülerinde üretilen hazneye uygun bağlantı boruları montajı  ile hazırlanır.

Paket içeriğinde 2 adet hazne bulunmaktadır. Haznelerin büyük ve dikdörtgen üretilmesi sayesinde daha fazla ağırlık alması ve gerdirme işlemi esnasında haznelerin dönmesi önlenmiş olur.

Ürünün daha dengeli olabilmesi için direk bağlantı noktası ile hazne arası mesafe genişletilmiştir. Arttırılan hazne direk arası mesafede taşıyıcı ağırlığın etkisini arttırmaktadır.

 Üzerinde bulunan direk montaj borusuna tenis direği takılarak kullanıma hazır hale gelir. 7,6 cm çapındaki tüm tenis direkleri ile kullanıma uygundur. Aynı çapta üretilen tüm tenis direği ve badminton direği ürünleri ile kullanıma uygundur.

Tenis direği seyyar ağırlıkları boş olarak gönderilmektedir. kullanım öncesi üzerinde bulunan kapaklar açılarak içerisi kum yada benzeri malzeme ile doldurulmalıdır.

Arka bölümde bulanan tekerlekler direklerin bu tekerlerin bulunduğu yöne eğilmesi ile aktif hale gelecektir. Haznelerin yeri bu sayede zemine zarar vermeden saha içerisinde  değiştirelebilmektedir.Eletrostatik fırın boya ile beyaz renkde boyanmaktadır.

Adelinspor Tenis Direği Gerdirme Apartı

Gerdirme aparatı kolu paketlemede ters takılmaktadır. Kullanım öncesi kolu tutan somun çıkartılarak kolun yönü düzeltilmelidir.

Tenis direği gerdirme aparatı vida ile monte edilmektedir. Eskimesi durumunda değiştirilebilmektedir.

Kilitli yapısı ve direk ile yükseklik ayar aparatı üzerinde bulunan makaralar sayesinde mükemmel gerginlikte, halat da gevşeme olmadan kullanımınızı sağlar.

Kullanım esnasında kilit açılmadan önce gerdirme kolu mutlaka tutulmalıdır. Kilit devre dışı kaldığında dönerek yaralanmalara neden olabilir.

 350 Kg çekme kapasitesi vardır.

Ürün çeşitlerimiz arasında Voleybol ve Tenis Ortak Direk , Tenis Filesi, Kort Tenis Direği , Portatif Tenis Direği, Tenis Direği Koruma Kılıfı,  Tenis Top Sepeti, Portatif Tenis Seti, Mini Tenis Direği bulunmaktadır. 

Ürünlerimizi  en uygun tenis direği fiyatları, tenis direk ve filesi fiyatları , üretici firma garantisi  ve avantajı ile size ulaşacaktır.Tamamı firmamız tarafından üretilen tenis direkleri farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler alüminyum tenis direkleri , metal tenis direkleri ile sabit ve seyyar tenis direkleridir. Adelinspor olarak üretiiğimiz tüm maç fileleri ve diğer tüm tenis filelerimizle kullanıma uygundur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.