x
Menü

Adelinspor Tenis Badminton Ortak Direk Seyyar

Ürün Kodu : 20.152.01.506
11.424,00 TL
11.424,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 10.624,32 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
''Adelinspor Tenis Badminton Ortak Direk  Metal, Seyyar Ağırlıklı İthal Mekanizmalı''Ürün 1 çift tenis ve badminton ortak  direği ve 2 adet seyyar tenis tenis direği ağırlığından  oluşmaktadır.
 
Direkler Üzerinde bulunan makara ve gerdirme aparatı sayesinde file gerdirme işlemi sorusuz yapılır. File yükseklikleri badminton ve tenis oyun kurallarında ki gibidir.  Gerdirme işlemini gerçekleştirildiğinde ''Tenis ve Badminton Ortak Direği Gerdirme Aparatı'' üzerinde bulunan özel kilit mekanizması sayesinde file gerginliği bozulmadan  kullanılması sağlanmış olur. 
 
Seyyar ağırlık bölümü üzerinde bulunan tekerlekler sayesinde tenis direkleri yer değiştirilebilmektedir. Kullanım öncesinde ürün üzerinde bulunan kapak vidaları sökülerek açılır ve içerisine kuru kum yada mozaik doldurulur. Bu ağırlık sayesinde oyun esnasında direklerin esnemesi ve aynı zaman da filenin haraket etmesi önlenmiş olur. 

1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalarından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. ''adelinspor'' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı ‘’Üretici Firma Garantisi ile ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

 Tenis  Malzeme ve Tenis Ekipmanları üretiminde sürekli iyileştirme ve yeni ürün çeşitleri ile müşteri istek ve talepleri karşılanmaya çalışılmaktadır. ‘’Tenis Direği ’’, ‘’Tenis Filesi’’,  ‘’ Seyyar Tenis Direği’’ bu ürünlerin ana gruplarını oluşturmaktadır.

‘’Tenis Direği Fiyatları’’ , ‘’ Tenis Filesi Fiyatları’’ üretici firma avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.