x
Menü

Adelinspor TE-2 Model Metal Boru Seyyar Tenis Direği

Ürün Kodu : 20.152.01.100
10.584,00 TL
10.584,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 9.843,12 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
''Adelinspor Metal Boru Gerdirme Aparatlı Döküm Başlıklı, Makaralı Seyyar Tenis Direği''
Ürün 1 çift tenis direği ve 2 adet seyyar tenis tenis direği ağırlığından  oluşmaktadır.

* Ürün direk bölümü 76 mm çapında metal borudan üretilmiştir. Elektrostatik fırın boya ile yeşil renkte boyanmıştır. 

* Direk üzerinde filede bulunan halatın gerdirilmesi için kullanılan adelinspor tarafında üretilen yerli üretim galvaniz kaplı paslanmaz '' tenis direği gerdirme aparatı '' kullanılmaktadır.

* Direklerin üst bölümünde halat geçişini sağlayan döküm başlıklar bulunmaktadır. Bu başlıklardan 1 adedi üzerinde ki kanal sayesinde halatın direğin arka tarafına aktarılarak sabit olarak bağlanmasını sağlar. Bu direk filenin sabit olarak bağlandığı direktir.

* İkinci direk üzerinde bulunan döküm başlık içesinde bulunan  özel derlin makara filede bulunan çelik halatın  gerdirme aparatına aktarılmasını sağlamaktadır. Bu direk üzerinde gerdirme aparatı bulunan ve filenin gergin bir şekilde bağlanılmasını sağlayan direktir.  

* Direk üzerinde bulunan tenis direği gerdirme aparatı adelinspor tarafından galvaniz kaplı paslanmaz olarak üretilmektedir. Eskimesi yada bozulması durumunda değiştirilebilmektedir.

* Seyyar ağırlık hazneleri metal sacdan özel büküm yapılarak dikdörtgen formda üretilmektedir. Elektrostatik fırın boya ile beyaz renkte boyanmaktadır.

* Haznelerin üzerinde bulunan metal kapak çıkartılarak içerisine kuru malzeme ( kum, mermer tozu gibi) doldurularak kağakları kapatılmalıdır. Bu işlem sonrasında paketi açılan direkler haznelerin üzerinde bulunan aparatlara takılarak kullanıma hazır hale getirilir.

* Ağırlık hazneleri üzerinde 2 şer adet teker bulunmaktadır. Taşıma sırasında tekerlerin bulunduğu bölümden teniz direkleri tutularak geriye doğru çekilir. Doğru açıya gelindiğinde tekerler aktif hale gelir ve direk taşınabilir. Kullanım esnasında bu tekerler pasif durumdadır.

1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalarından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. ''adelinspor'' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı ‘’Üretici Firma Garantisi ile ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

 Tenis  Malzeme ve Tenis Ekipmanları üretiminde sürekli iyileştirme ve yeni ürün çeşitleri ile müşteri istek ve talepleri karşılanmaya çalışılmaktadır. ‘’Tenis Direği ’’, ‘’Tenis Filesi’’,  ‘’ Seyyar Tenis Direği’’ bu ürünlerin ana gruplarını oluşturmaktadır.

‘’Tenis Direği Fiyatları’’ , ‘’ Tenis Filesi Fiyatları’’ üretici firma avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.