x
Menü

Adelinspor Via Tenis Direği Sabit Ankarajlı Gerdirme Aparatlı

Ürün Kodu : 20.152.01.826
4.600,00 TL
4.600,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 4.278,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Daha Fazla Sabit Tenis Direği
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
 Adelinspor Via Ankrajlı Gerdirme Aparatlı Tenis Direği Metal :

Ürün içeriğinde 2 adet tenis direği ( 1 saha için) ve 2 adet bunlara ait zemin ankrajı bulunmaktadır. Direkler metal boru , ankrajlar alüminyum borudan üretilmektedir.

ÜRÜN GÖRSELLERİNDE BULUNAN FİLELER PAKET İÇERİNE DAHİL DEĞİLDİR.

Ürün 3 bölümden oluşmaktadır. Tenis direği,  tenis direği gerdirme aparatı ve tenis direği ankrajı.

Kort Tenis Direği Bölümü

Ürün  76 mm çapında 2,5 mm et kalınlığında metal borudan üretilmiştir. Elektrostatik fırın boya ile beyaz renkte boyanmıştır. Tenis direği yüksekliği file zemin arası 105 cm dir.  

Tenis direği paketli uzunluğu 140 cm dir. Ürün zemin montaj ankrajı 84 lük alümimyum borudan yapılmaktadır. Uzunluğu 30 cm dir. tenis direğinin 30 cm lik bölümü ankraj içerisinde kalmaktadır.

Direklerin üst bölümünde halat geçiş kanalı ve halat geçişini sağlayan makara bulunmaktadır. Halat geçiş kanalı sayesinde halatın direğin arka tarafına aktarılarak sabit olarak bağlanmasını sağlanır. Bu direk filenin sabit olarak bağlandığı direktir.

İkinci direk üzerinde bulunan makara filede bulunan çelik halatın  gerdirme aparatına aktarılmasını sağlamaktadır. Bu direk üzerinde gerdirme aparatı bulunan ve filenin gergin bir şekilde bağlanılmasını sağlayan direktir. Adelinspor Tenis Filesi ürün çeşitlerimizin tamamı ile kullanıma uygundur.

Adelinspor Tenis Direği Ankrajı ürün paket içeriğinde bulunmaktadır.

Ankrajlar 8,4 cm çapında  30 cm uzunluğunda alüminyum borudan altı plastik kapaklı üretilmektedir.

Tenis direği ankrajları zemine 30 cm derinliğinde 15 cm genişliğinde çukur açılarak içerisine yerleştirilerek betonlanır.

Ankraj tabanında bulunan  plastik kapak üzerine küçük bir delik açılarak içerisinde biriken suyun toprağa iletilmesi sağlanır.

 1-2 gün sonrasında tenis direkleri ankrajlara yerletirilerek kullanıma hazır hale getirilir.

7,6 cm çapında tüm direkler için uygundur. Firmamız tarafından üretilen voleybol direkleri ve voleybol tenis ortak direk ürünlermizde aynı ankrajla kullanılabilmektedir.

Çok amaçlı saha uygulamalarında tenis ve voleybol direği aynı sahada kullanılabildiği gibi bu direklerin çıkartılması ile saha basketbol yada başka amaçla da kullanılabilmektedir. 

Farklı tenis filesi ölçüleri ile kullanıma uygundur.

Adelinspor Tenis Direği Gerdirme Apartı

Gerdirme aparatı kolu paketlemede ters takılmaktadır. Kullanım öncesi kolu tutan somun çıkartılarak kolun yönü düzeltilmelidir.

Tenis direği gerdirme aparatı vida ile monte edilmektedir. Eskimesi durumunda değiştirilebilmektedir.

Kilitli yapısı ve direk ile yükseklik ayar aparatı üzerinde bulunan makaralar sayesinde mükemmel gerginlikte, halat da gevşeme olmadan kullanımınızı sağlar.

Kullanım esnasında kilit açılmadan önce gerdirme kolu mutlaka tutulmalıdır. Kilit devre dışı kaldığında dönerek yaralanmalara neden olabilir.

 350 Kg çekme kapasitesi vardır.

Ürün çeşitlerimiz arasında Voleybol ve Tenis Ortak Direk , Tenis Filesi, Kort Tenis Direği , Portatif Tenis Direği, Tenis Direği Koruma Kılıfı,  Tenis Top Sepeti, Portatif Tenis Seti, Mini Tenis Direği bulunmaktadır. 

Ürünlerimizi  en uygun tenis direği fiyatları, tenis direk ve filesi fiyatları , üretici firma garantisi  ve avantajı ile size ulaşacaktır.Tamamı firmamız tarafından üretilen tenis direkleri farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler alüminyum tenis direkleri , metal tenis direkleri ile sabit ve seyyar tenis direkleridir. Adelinspor olarak üretiiğimiz tüm maç fileleri ve diğer tüm tenis filelerimizle kullanıma uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.