x
Menü

Adelinspor Tenis Direği Sabit Boru İthal Mekanizma

Ürün Kodu : 20.152.01.031
4.242,00 TL
4.242,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 3.945,06 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Daha Fazla Sabit Tenis Direği
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
'' Adelinspor Tenis Direği Sabit Boru İthal Mekanizmalı''Ürün 1 çift tenis direği ve 8  adet beton dübelinde oluşmaktadır.

 Mapalı ithal mekanizmalı ürünümüz file( ağ) gerdirme özelliğine sahiptir. Gerdirme işlemini gerçekleştirildiğinde ''Tenis Direği Gerdirme Aparatı'' üzerinde bulunan özel kilit mekanizması sayesinde file gerginliği bozulmadan  kullanılması sağlanmış olur.  Beton yüzeylerde direk montaja uygundur. Direk alt bölümünde bulunan sac plaka zemine beton dübellerle sabitlenerek kurulum gerçekleştirilir. Ankraj çukuru açılması gerkememektedir. Yeşil renkde üretilen ürünümüz makarası sayesinde file (ağ) gerdirme özelliğine sahiptir. Profesyönel ve amatör oyun alanlarında kullanıma uygundur. Ürün üst bölümünde döküm başlıklar bulunmaktadır. Özel derlinden makarası ile bu başlıklar mükemmel gerdirme sağlar ve uzun ömürlüdür.

1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalarından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. ''adelinspor'' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı ‘’Üretici Firma Garantisi ile ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

 Tenis  Malzeme ve Tenis Ekipmanları üretiminde sürekli iyileştirme ve yeni ürün çeşitleri ile müşteri istek ve talepleri karşılanmaya çalışılmaktadır. ‘’Tenis Direği ’’, ‘’Tenis Filesi’’,  ‘’ Seyyar Tenis Direği’’ bu ürünlerin ana gruplarını oluşturmaktadır.

‘’Tenis Direği Fiyatları’’ , ‘’ Tenis Filesi Fiyatları’’ üretici firma avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.