x
Menü

Adelinspor Voleybol, Tenis ve Badminton Ortak Direk

Ürün Kodu : 20.152.01.609
7.308,00 TL
7.308,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 6.796,44 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

'' Adelinspor Voleybol, Tenis ve Badminton Ortak  Direği ( Ortak Direk) Gerdirmeli ,Mapalı,Voleybol Yükseklik Ayarlı, İthal Gerdirme Aparatlı '' ürün içeriğinde 2 adet ortak voleybol direği ve 2 adet bunlara ait ankraj bulunmaktadır.

Ürünümüz standart yükseklik ayarlı voleybol direği üzerine tenis direğinin bağlantı aparataları ve makaralarının montajı ile hazırlanmaktadır. Standart voleybol direği yüksekliğindedir. Voleybol yükselik ayar mekanizması, bu mekanizma üzerinde gerdirme aparatı ve ayrıca gerdirme makaraları bulunmaktadır. Voleybol oyun kurallarındaki erkekler , kadınlar ve gençler için 3 faklı yükseklik ayarı bulunmaktadır. Yükseklik ayar aparatı 3 branş, voleybol tenis ve badminton için ayarlanabilmektedir. Aparatın hareket ettirilerek istenilen branş yada voleybol da ki 3 farklı yükseklikte  ayarlanabilmektedir. Tek ürün ile 3 farklı spor branşına ilave olarak ayak tenisi içinde kullanılabilmektedir.  Ürünle birlikte gönderilen ankrajlar zemin içerisinde yerleştirldikten sonra direklerin bu ankrajlar üzerine yerleştirlmesi ile kullanıma hazır hale gelir. . Ürün üzerinde her direkte birer adet olmak üzere özel derlinden imal edilmiş makaralar bulunmaktadır. Uzun ömürlü ve kullanışlı bu makaralar sayesinde file montajı kolayca yapılabilmektedir. ''Voleybol Direği Gerdirme Aparatı'' kilit sistemi ile filenin kolayca gerdirilmesini sağlar. Kilit sistemi sayesinde açılma yada gevşeme durumu oluşmaz. filenin aynı gerginlikte kullanımını sağlar .Firmamız tarfından üretilen tenis direkleride aynı ankrajla kullanılabilmektedir. Çok amaçlı saha uygulamalarında tenis ve voleybol direği aynı sahada kullanılabildiği gibi bu direklerin çıkartılması ile saha basketbol yada başka amaçlı da kullanıbilmektedir. 

Standart tenis direği yüksekliğinde file bağlama aparat ve makarası bulunmaktadır. Tenis oynamak için tenis filesi montajı yapılarak kullananıma hazır hale getirilir. İki direğin birarada olması sayesinde direk değiştirme sorunu ortadan kalkar, park bahçelerde sitelerde, okullarda kullanım  için ideal bir çözüm sunar.

Ürünlerimiz en uygun ''Voleybol Direği Fiyatı'' ,  ''Üretici Firma Garantisi''  ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

Tamamı firmamız tarafında üretilen ''Voleybol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Gerdirme Mekanizması, Metal Malzeme Cinsi gibi özellikleri ile farklılıklar göstermektedir. ''Voleybol Direği Koruma Kılıfı'' da bu ürünler arasındadır. ''Plaj Voleybolu Direği'' de ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.