x
Menü

Adelinspor Silver Özel Ankrajlı Plaj Voleybol Direği

Ürün Kodu : 20.152.01.809
6.720,00 TL
6.720,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 6.249,60 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Silver Özel Ankrajlı Plaj Voleybol Direği''  ürün içeriğinde 2 adet voleybol direği ve 2 adet Özel ankraj  bulunmaktadır.

Ürünümüz gerdirmelidir.  Ürünle birlikte gönderilen ankrajlar zemin içerisinde yerleştirldikten sonra terazisi alınarak üzeri kumla doldurulur. Direklerin bu ankrajlar üzerine yerleştirlmesi ile kullanıma hazır hale gelir. Ürün üzerinde her direkte birer adet olmak üzere özel derlinden imal edilmiş makaralar bulunmaktadır. Uzun ömürlü ve kullanışlı bu makaralar sayesinde file montajı kolayca yapılabilmektedir. Firmamız tarfından üretilen tenis direkleride aynı ankrajla kullanılabilmektedir. Çok amaçlı saha uygulamalarında tenis ve voleybol direği aynı sahada kullanılabildiği gibi bu direklerin çıkartılması ile saha basketbol yada başka amaçlı da kullanıbilmektedir. 

Ürünlerimiz en uygun ''Voleybol Direği Fiyatı'' ,  ''Üretici Firma Garantisi''  ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

Tamamı firmamız tarafında üretilen ''Voleybol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Gerdirme Mekanizması, Metal Malzeme Cinsi gibi özellikleri ile farklılıklar göstermektedir. ''Voleybol Direği Koruma Kılıfı'' da bu ürünler arasındadır. ''Plaj Voleybolu Direği'' de ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Vitrin Ürünleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.