x
Menü

Adelinspor Plaj Voleybolu Özel Ankrajı Galvanizli

Ürün Kodu : 20.152.01.810
3.360,00 TL
3.360,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 3.124,80 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Silver Plaj Voleybolu Özel Ankrajı Galvanizli: ürün içeriğinde 2 adet özel  voleybol direk ankrajı bulunmaktadır.

Ürünümüz plaj voleybolu sahalarında zemine betonlama işlemi yapılmadan montaj için üretilmiştir.  Ürünün yerleştirilececeği çukur açılarak zemin düznlenmelidir. Ankraj yerleştirlidikten sonra su terazisi ile terazisi alınarak üzeri kumla doldurulmalıdır. Sonrasında ankraj borusuna direk takılara kullanıma hazır hale getirilmelidir. Ürün 7,6 cm çapında borudan yapılan voleybol direkleri ile kullanım için üretilmiştir. 

Ürünlerimiz en uygun ''Voleybol Direği Fiyatı'' ,  ''Üretici Firma Garantisi''  ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

Tamamı firmamız tarafında üretilen ''Voleybol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Gerdirme Mekanizması, Metal Malzeme Cinsi gibi özellikleri ile farklılıklar göstermektedir. ''Voleybol Direği Koruma Kılıfı'' da bu ürünler arasındadır. ''Plaj Voleybolu Direği'' de ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.