x
Menü

Adelinspor Duvara Monte Pota Tek Noktadan Bağ. 10 MM 90*120

Ürün Kodu : 20.152.01.224
18.060,00 TL
18.060,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 16.795,80 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

'' Adelinspor Duvara Monte Basketbol Potası'' Tek Noktadan Bağlantılı, 90*120 10 mm Akrilik Cam Panyalı, 45 cm Sabit Çemberli; Ürün içeriğinde 1 adet cam panya, 1 adet 45 cm sabit çember, 1 adet 4 mm  floş ip çift rekli basketbol filesi, duvar bağlantı parçaları ve 4 beton dübeli bulunmaktadır.

Uyarı : Ürün içeriğinde bulunan çelik dübel en az 20 cm kalınlığında sağlam beton duvarda kullanıma uygundur. Duvar yüzeylerde duvar arkasından bağlantı yapılabilen saplama kullanılmalıdır.

Ürünümüz firmamız tarafında özel olarak tasarlanmıştır. Ürün duvara arka bölümde bulunan sac üzerindeki 4 adet çelik dübel montajı ile yapılır. Kapalı spor salonların ve dış uygulamalarda duvara monte edilerek kullanılır. Tüm parçaları demonte olarak gönderilmektedir.Civatalar ile kurulumu yapılan ürün duvara yine ürünle birlikte gönderilen beton dübelleri ile tutturulur. Montaj işlemi 4 noktadan duvar yada betona yapılmaktadır.Ürünün tüm meatal aksamı elektrostatik fırın boya ile beyaz renkde boyanmaktadır. Akrilik cam panya montajı sonrasında panya üzeri çizgileri siyah renk çilmektedir. Çember turuncu renkdedir.''Duvara Monte Basketbol Potası Fiyatı ''mız yüksek kaliteli malzeme, kaliteli boya, kaliteli civatalar ,4 mm floş ipten imal edilen basketbol file hediyesi, ''Ücretsiz Kargo'' ve ''Aynı Gün Kargolama'' avantajları ile birleştiğinde size en uygun koşullarda ulaşacaktır. Firmamız tarafından farklı özelliklerde''Basketbol Pota '' ları üretimide yapılmaktadır. Karar vermeden önce bu ürünlerimizde incelemeniz faydalı olacaktır. Ayrıca tamamlayıcı ürünler ; ''Basketbol Panyası'', Panya Çember seti, farklı modellerde ''Basketbol Potaları'' da sizlerin beğeninine sunulmuştur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.