x
Menü

Adelinspor Yükseklik Ayarlı Duvara Monte Pota MDF 105*180

Ürün Kodu : 20.152.01.455
22.680,00 TL
22.680,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 21.092,40 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Yükseklik Ayarlı Duvara Monte Pota  105*180 MDF ( Ahşap) Panyalı Basketbol Potası, 45 cm Sabit Çember ve File; Ürün içeriğinde 1 adet  18 mm MDF ( Ahşap) panya, 1 adet 45 cm sabit çember, 1 adet 4 mm  floş ip çift rekli basketbol filesi, duvar bağlantı parçaları ,4 adet beton dübeli ve yükseklik ayar kolu bulunmaktadır.

Uyarı : Ürün içeriğinde bulunan çelik dübel en az 20 cm kalınlığında sağlam beton duvarda kullanıma uygundur. Duvar yüzeylerde duvar arkasından bağlantı yapılabilen saplama kullanılmalıdır.


Ürünümüz firmamız tarafında özel olarak tasarlanmıştır. Kapalı spor salonların ve dış uygulamalarda duvara monte edilerek kullanılır. Özel  yükseklik ayar mekanizması ile mekanik olarak yükseklik ayarı yapılır. Yükseklik ayarı yetişkinler tarafından yapılmalıdır. Ürünle gönderilen yükseklik ayar kolunun yükseklik ayar mekanzmasına yerleştirlmei ve kolu çevrilmesi ile yapılır. Kol iki yönlü çalışır ve yukarı aşşağı yönlü hareketi sağlar. Ürün en alt yüksekliği çember zemin arasıı 2,05 m olarak ayarlanmıştır. En üsttede 3,05 m olmaktadır. Ürünün maksimum ve minimum nokta arasında 1 turu 30 saniye içinde yapılabilmektedir.  Ürün panya arkasına civatalar ile monte edilen 4 lü çerçeve ve bunun arkasında bulunan duvar üzerinde monta için kullanılan çerçeveden oluşur. Tüm parçaları demonte oalrak gönderilmektedir.Civatalar ile kurulumu yapılan ürün duvara yine ürünle birlikte gönderilen beton dübelleri ile tutturulur. Montaj işlemi 4 noktadan duvar yada betona yapılmaktadır.Ürünün tüm metal aksamı elektrostatik fırın boya ile beyaz renkde boyanmaktadır. Akrilik cam panya montajı sonrasında panya üzeri çizgileri siyah renk çilmektedir. Çember turuncu renkdedir.''Duvara Monte Basketbol Potası Fiyatı ''mız yüksek kaliteli malzeme, kaliteli boya, kaliteli civatalar ,4 mm floş ipten imal edilen basketbol file hediyesi, ''Ücretsiz Kargo'' ve ''Aynı Gün Kargolama'' avantajları ile birleştiğinde size en uygun koşullarda ulaşacaktır. Firmamız tarafından farklı özelliklerde''Basketbol Pota '' ları üretimide yapılmaktadır. Karar vermeden önce bu ürünlerimizde incelemeniz faydalı olacaktır. Ayrıca tamamlayıcı ürünler ;  farklı modellerde sizlerin beğeninize sunulmuştur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.