x
Menü

Adelinspor Duvara Monte Pota 4 lü Çerçeve 10 MM 90*120 Cam

Ürün Kodu : 20.152.01.226
11.694,92 TL
11.694,92 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 10.876,27 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Duvara Monte Basketbol Potası'' 4 Noktadan Bağlantılı, 90*120 10 mm Akrilik Cam Panyalı, 45 cm Sabit Çemberli; Ürün içeriğinde 1 adet cam panya, 1 adet 45 cm sabit çember, 1 adet 4 mm  floş ip çift rekli basketbol filesi, duvar bağlantı parçaları ve 4 beton dübeli bulunmaktadır.

Uyarı : Ürün içeriğinde bulunan çelik dübel en az 20 cm kalınlığında sağlam beton duvarda kullanıma uygundur. Duvar yüzeylerde duvar arkasından bağlantı yapılabilen saplama kullanılmalıdır.


Ürünümüz firmamız tarafında özel olarak tasarlanmıştır. Kapalı spor salonların ve dış uygulamalarda duvara monte edilerek kullanılır. Ürün panya arkasına civatalar ile monte edilen 4 lü çerçeve ve bunun arkasında bulunan duvar üzerinde montaiçin kullanılan çerçeveden oluşur. Tüm parçaları demonte oalrak gönderilmektedir.Civatalar ile kurulumu yapılan ürün duvara yine ürünle birlikte gönderilen beton dübelleri ile tutturulur. Montaj işlemi 4 noktadan duvar yada betona yapılmaktadır.Ürünün tüm metal aksamı elektrostatik fırın boya ile beyaz renkde boyanmaktadır. Akrilik cam panya montajı sonrasında panya üzeri çizgileri siyah renk çilmektedir. Çember turuncu renkdedir.''Duvara Monte Basketbol Potası Fiyatı ''mız yüksek kaliteli malzeme, kaliteli boya, kaliteli civatalar ,4 mm floş ipten imal edilen basketbol file hediyesi, ''Ücretsiz Kargo'' ve ''Aynı Gün Kargolama'' avantajları ile birleştiğinde size en uygun koşullarda ulaşacaktır. Firmamız tarafından farklı özelliklerde''Basketbol Pota '' ları üretimide yapılmaktadır. Karar vermeden önce bu ürünlerimizde incelemeniz faydalı olacaktır. Ayrıca tamamlayıcı ürünler ;  farklı modellerdeda sizlerin beğeninine sunulmuştur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.