x
Menü

Adelinspor Tenis ve Badminton ,Seyyar Ortak Direk ve File Seti

Ürün Kodu : 20.152.01.513
9.400,00 TL
9.400,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 8.742,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
'' Adelinspor Seyyar Tenis&Badminton Seti Seyyar Direk, File ''Ürün içeriğinde 1 adet seyyar badminton tenis ortak direk ile 1 adet silver tenis filesi ve 1 adet 1mm polyamid ip badminton filesi bulunmaktadır.

Direk üzerinde tenis filesi ve badminton filelerinin bağlanacağı aparatlar bulunmaktadır. Gerdirme için özel gerdirme aparatları ve derlin maaralar kullanılmaktadır. Direk oyun kurallarındaki file yüksekliklerini sağlar. Üzerinde bulunan tekerlekler sayesinde tenis direkleri yer değiştirilebilmektedir. Kullanım öncesinde ürün üzerinde bulunan kapak vidaları sökülerek açılır ve içerisine kuru kum yada mozaik doldurulur. Bu ağırlık sayesinde oyun esnasında direklerin esnemesi ve aynı zaman da filenin haraket etmesi önlenmiş olur. Profesyönel ve amatör oyun alanlarında kullanıma uygundur. 

Set içerisinde adelinspor silver tenis filesi bulunmaktadır. file boyu 12,85 m dir.

Set içerisinde 1 adet badminton filesi bulunmaktadır. 0,70 m eninde 6,10 m boyundadır.

1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalarından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. ''adelinspor'' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı ‘’Üretici Firma Garantisi ile ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

 Tenis  Malzeme ve Tenis Ekipmanları üretiminde sürekli iyileştirme ve yeni ürün çeşitleri ile müşteri istek ve talepleri karşılanmaya çalışılmaktadır. ‘’Tenis Direği ’’, ‘’Tenis Filesi’’,  ‘’ Seyyar Tenis Direği’’ bu ürünlerin ana gruplarını oluşturmaktadır.

‘’Tenis Direği Fiyatları’’ , ‘’ Tenis Filesi Fiyatları’’ üretici firma avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.