x
Menü

Adelinspor Via Sabit Ankrajlı Tenis Direği ve Diomond Tenis File Seti

Ürün Kodu : 20.152.set.005
8.400,00 TL
8.400,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 7.812,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Paket İçeriği: 1 çit Via Sabit Ankrajlı Tenis Direği ve 1 adet Diomond Tenis Filesi 12,85 m 1 Adet.

''Adelinspor Via Ankrajlı Gerdirme Aparatlı Sabit Tenis Direği  ''
Ürün 1 çift tenis direğinden  oluşmaktadır.

* Ürün  76 mm çapında metal borudan üretilmiştir. Elektrostatik fırın boya ile beyaz renkte boyanmıştır. 

* Ürün zemin montaj ankrajı 84 lük alümimyum borudan yapılmaktadır. Uzunluğu 30 cm dir.

* Ankraj zeminde karotla açılacak uygun genişlik te delik yada zemine açılacak uygun ölçülerdeki çukura betonlanarak sabitlenir. Beton kuruduktan sonra direkler bu ankrajlara takılarak  kullanıma hazır hale gelirler.

* Direk üzerinde filede bulunan halatın gerdirilmesi için kullanılan adelinspor tarafında üretilen yerli üretim galvaniz kaplı paslanmaz '' tenis direği gerdirme aparatı '' kullanılmaktadır.

* Direklerin üst bölümünde halat geçiş kanalı ve halat geçişini sağlayan makara bulunmaktadır. Halat geçiş kanalı sayesinde halatın direğin arka tarafına aktarılarak sabit olarak bağlanmasını sağlanır. Bu direk filenin sabit olarak bağlandığı direktir.

* İkinci direk üzerinde bulunan makara filede bulunan çelik halatın  gerdirme aparatına aktarılmasını sağlamaktadır. Bu direk üzerinde gerdirme aparatı bulunan ve filenin gergin bir şekilde bağlanılmasını sağlayan direktir. .  

* Direk üzerinde bulunan tenis direği gerdirme aparatı adelinspor tarafından galvaniz kaplı paslanmaz olarak üretilmektedir. Eskimesi yada bozulması durumunda değiştirilebilmektedir.

 Adelinspor Diomond Tenis Filesi(Ağı) Dört Tarafı Brandalı Çelik Halatlı'’ :  Ürün 1 adet tenis filesinden oluşmaktadır. Ürün uzunluğu 12,85 m file genişliğide 1,0 m dir. File standart ölçülerdedir.

 
(Standart tenis filesi uzunluğu 12,85 m , file genişliğide 1,0 m dir)  

4cm*4cm göz genişliğinde özel olarak hazırlanan 3,5 mm polyamid ip filenin dört yanında 5 cm genişliğinde yüksek kaliteli branda  dikilmesi ile hazırlanır. Dikişleri güneş ışınlarına dayanıklı özel bir iple yapılmaktadır. Üstte 6 mm izoleli çelik halat bulunmaktadır. Standartlara uygun olarak üretilen ürümüz tüm profesyönel müsabaka ve turnuvalarda kullanıma uygundur. Kullanılan tüm malzemeler güneş ışınlarına ve iklim koşullarına dayanıklıdır. Bu sayede indoor ve outdoor uygulamalarda güvenle kullanılabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.