x
Menü

Adelinspor Minyatür Kale Direği 100*150*60cm Metal

Ürün Kodu : 20.152.01.141
4.536,00 TL
4.536,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 4.218,48 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Çok Al Az Öde
Miktar
İndirim
2 - 3
%0
4 - 5
%0
6 - 10
%0
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Minyatür Kale Direği '' Metal Profil Ölçü: 150 cm genişlik, 100 cm yükseklik ve 60 cm derinlik. Ürün içeriği 1 adet dir. 1 adet demote  ''Minyatür Kale Direği'' , 1 adet   ''Minyatür Kale Filesi'' ve bağlama ipi bulunmaktadır.

Minyatür Kale Direkleri: 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. '' adelinspor '' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı üretici firma garantisi ile ve ücretsiz kargo avantajı ile size ulaşacaktır.

Minyatür kale direğimiz profilde 100 cm yüksekliğinde, 150 cm genişliğinde ve 60 cm derinliğinde, 50*50 kutu profilden  yapılmaktadır. Demonte olarak üretilen ürünümüz metal bölümü 4 parçadan oluşmakta ve civatalar ile birleştirilmektedir. Tek parça paketlenmiş olarak sevkedilmektedir.Kale filesi ürünün hediyesidir. File direğe monte edilmiş ağ kancalarına takılarak kısa sürede monte edilebilmektedir. 5 dakika gibi kısa bir sürede ürün kullanıma hazır hale gelmektedir.  Kale direğinin devrilmesinin önlenmesi için kale direği arka alt bölümünde sabitleme pulu ve bunu toprağa sabitlemek için sabitleyici demir ankraj ürünle birlikte bulunmaktadır. Ürün iç mekanlarda çocuk oyun alanlarında kullanımında sabitlenmeden kullanılmamalıdır. Ürün devrilerek yaralanmalara neden olabilir. Fırın boya ile beyaza boyanmıştır. Hafif yapısı ile kolay taşınabilir kullanışlıdır.

 ''Minyatür Futbol Kale Direkleri '' miz tüm ölçü ve özelliklerde üretilebilmektedir.  Üretici  firma fiyat avantajı ile en uygun '' Minyatür Kale Direk Fiyatları ' 'için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
 
 Hediye ''Minyatür Kale Filesi'' :Ürün naylon 66 elyaftan özel olarak üretilen 2,5 mm örgü kord ipinden 10 cm *10 cm göz genişliğinde el örgüsü olarak imal edilmiştir. .  Güneş ışınlarına, iklim koşullarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir. Renkli ve beyaz çizgili çift renkde üretilmektedir. Ayrıca renkli ipten tek renk üretim seçeneğide bulunmaktadır. Uzun ömürlü ve sağlam yapısı size sorunsuz bir kullanım süresi sunacaktır. Ürünle birlikte aynı elyaftan imal edilmiş bağlama ipide gönderilmektedir. Ürün size  Kale Filesi Yapımı nda öncü firma  ''Ücretsiz Kargo'' avantajı ile ulaşacaktır. Farklı ölçülerdeki ürün taleplerinizi mesaj ile bize ulaştırmanız durumunda size termin süresi ve fiyat konusunda bilgi verilecektir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.