x
Menü

Adelinspor Gold Yedek Oyuncu Kulubesi 6 Kişilik

Ürün Kodu : 20.152.01.187
42.000,00 TL
42.000,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 39.060,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Gold Yedek Oyuncu Kulübesi 6 Kişilik

Ürün içerinde 1 adet gold yedek oyuncu kulübesi bulunmaktadır.

6 kişilik kulübe  ürün aynı zamanda ''Hakem Kulübesi''  ve '' Sağlık Klübesi '' olarak da kullanılmaktadır.

Üretimi tek parça olarak yapılmaktadır ve elektrostatik fırın boya ile beyaz renkde boyanmaktadır.

Ürün ana iskeleti 40*60 2 mm kalınlığında porfilden yapılmaktadır. Ara bağlantılardada  40*40 2 mm kalınlığında porfil kullanılmaktadır.

Koltuk taşıyıcı profiller 3 sıra 40*40 mm kalınlığında profileden yapılır.

Ürün derinliği 120 cm dir. Yükseklik 2 m ve  7 m genişliğinde üretilmektedir.

Ürünümüzün arka  dış kaplaması 8 mm oluklu polikarbon ile yapılmaktadır Dayanıklı esnek yapısı ile uzun ömürlüdür.

Yanlarda  alt bölüm 8 mm oluklu polikarbon ile kaplanmaktadır.Yan üstler açık tır. 

Arkalıklı plastik stadyum koltukları kullanılmaktadır.

Ön üst bölümde kulübenin boyunda beyaz boyalı özel kesilmiş ve bükülmüş köşebent monte edilerek polikarbon uç bölümü kapatılır. 

 

Adelinspor olarak ürettiğimiz futbolla ilgili diğer ürünler kale direkleri, kale fileleri , futbol saha setleri, drag mad, top yuvarlama aparatı, halı kumlama granül fırçaları ve yedek oyuncu klübeleridir. Nizami saha kale direkleri de üretmekteyiz. Kale direkleri üzerine vida ile monte edilen ağ kancası da ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Profesyonel ve amatör kullanıma uygun ürünler üreterek sizlere sunmaktayız. futbol kale direği ürünlerimiz standart kale direkleri, minyatür kale direkleri ve halı saha kale direklerinden oluşur. Futbol kale filesi de ürünlerimiz arasında yer almaktadır. El örgüsü ve makina örgüsü güneşe dayanıklı elyaflardan üretilen kale filesi ip ile hazırlanmaktadır. Futbol kale direği fiyatları da özelliklere ve futbolda kale ölçüleri ne göre değişmektedir.

Yedek oyuncu kulübesi  yapan firmalar içerisinde en deneyimli marka olan adelinspor ürün standartlarına belirleyen inovasyon ürünlerinide size sunmaktadır. En uygun fiyatlı yedeke oyncu klübeleri ve diğer futbol ekipmanalrı için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Yedek oyuncu klübelerimiz tüm stadumlarda amatör ve profesyonel maçlarda kullanıma uygun olarak özenle seçilmiş kaliteli malzemelerle üretilmektedir. Online satışla satınalabileceğiniz bu ürünler size üretici firma grantisi ve avantajı ile ulaşacaktır.

Yedek oyuncu klübelerimiz müşteri istekleri teknik şartname ve perojelerenize uygun olarak farklı özelliklerde üretilebilmektedir. 14 kişilik, 12 kişilik, 10 kişilik, 8 kişilik ve 6 kişilik yedek oyuncu klübeleri en yaygın kullanılanlarıdır.

Vitrin Ürünleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.