x
Menü

Adelinspor Gold Alüminyum Yükseklik Ayarlı Voleybol Direği

Ürün Kodu : 20.152.01.272
9.240,00 TL
9.240,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 8.593,20 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Adelinspor Gold Alüminyum Voleybol Direği  Yükseklik ayarlı Gerdirme Aparatlı ankrajlı:

Ürün içeriğinde 2 adet voleybol direği ( 1 saha için) ve 2 adet bunlara ait zemin ankrajı bulunmaktadır. Direkler ve ankrajlar alüminyum borudan üretilmektedir.

ÜRÜN GÖRSELLERİNDE BULUNAN FİLELER PAKET İÇERİNE DAHİL DEĞİLDİR.

Yükseklik ayarı sayesinde okullarda, spor alanlarında antrenman ve maç için kullanıma uygundur. Her yaş gurubu için uygun yükseklik ayarı yapılabilmektedir.Ürün 4 bölümden oluşmaktadır. Voleybol direği, voleybol direği yükseklik ayar mekanizması, voleybol direği gerdirme aparatı ve voleybol direği ankrajı.

Voleybol  Alüminyum Direk Bölümü

Adelinspor Yükseklik Ayarlı Voleybol direği 8,4 mm çapında alüminyum borudan üretilmektedir. Voleybol Direği Ölçüsü Paketli uzunluğu 290 cm dir. 

Ürünün 30 cm lik bölümü ankraj içerisinde zeminde kalmaktadır. Ankraj içerisene geçen 30 cmlik bölüm 76 mm çapında metal borudan yapılmaktadır.

Voleybol direği  bölümleri beyaz renkde eletrostatik fırın boya ile boyanmaktadır.

Adelinspor Voleybol Filesi ürün çeşitlerimizin tamamı ile kullanıma uygundur.

Adelinspor Voleybol Direği Ankrajı ürün paket içeriğinde bulunmaktadır.

Ankrajlar 8,4 cm çapında  30 cm uzunluğunda alüminyum borudan altı plastik kapaklı üretilmektedir.

Voleybol direği ankrajları zemine 30 cm derinliğinde 15 cm genişliğinde çukur açılarak içerisine yerleştirilerek betonlanır.

Ankraj tabanında bulunan  plastik kapak üzerine küçük bir delik açılarak içerisinde biriken suyun toprağa iletilmesi sağlanır.

 1-2 gün sonrasında voleybol direkleri ankrajlara yerletirilerek kullanıma hazır hale getirilir.

7,6 cm çapında tüm direkler için uygundur. Firmamız tarafından üretilen tenis direkleride aynı ankrajla kullanılabilmektedir.

Çok amaçlı saha uygulamalarında tenis ve voleybol direği aynı sahada kullanılabildiği gibi bu direklerin çıkartılması ile saha basketbol yada başka amaçla da kullanılabilmektedir. 

Farklı voleybol filesi ölçüleri ile kullanıma uygundur.

Yükseklik Ayar Mekanizması ürün üzerinde bulunmaktadır.

Her iki direktede bulunan bu mekanizma istenilen yüksekliğe ayarlanarak kullanıma hazır hale gelmektedir.

Voleybol filesi yüksekliği ,file zemin arası  ölçü 243 cm, 235 cm, 225 cm, 215 cm, 205 cm ve 185 cm olarak 6 farklı yükseklik ayarı yapılabilmektedir.

Adelinspor Voleybol Direği Gerdirme Apartı yükseklik ayar mekanizması üzerinde bulunmaktadır.

Gerdirme aparatı kolu paketlemede ters takılmaktadır. Kullanım öncesi kolu tutan somun çıkartılarak kolun yönü düzeltilmelidir.

Voleybol direği gerdirme aparatı vida ile monte edilmektedir. Eskimesi durumunda değiştirilebilmektedir.

Kilitli yapısı ve direk ile yükseklik ayar aparatı üzerinde bulunan makaralar sayesinde mükemmel gerginlikte, halat da gevşeme olmadan kullanımınızı sağlar.

Kullanım esnasında kilit açılmadan önce gerdirme kolu mutlaka tutulmalıdır. Kilit devre dışı kaldığında dönerek yaralanmalara neden olabilir.

350 kg çekme kapasitesi vardır.

Ürün çeşitlerimiz arasında Voleybol ve Tenis Ortak Direk , Voleybol Filesi, Voleybol Direği , Teleskobik Voleybol Direği, Portatif Voleybol Direği, Voleybol Direği Koruma Kılıfı, Plaj Voleybolu Direği, Portatif Voleybol Seti, Seyyar voleybol Filesi bulunmaktadır. 

Ürünlerimizi  en uygun voleybol direği fiyatları, voleybol direk ve filesi fiyatları , üretici firma garantisi  ve avantajı ile size ulaşacaktır.Tamamı firmamız tarafından üretilen voleybol direklerifarklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler yükseklik ayarı , gerdirme mekanizması, alüminyum voleybol direği, seyyar voleybol direği , teleskobik voleybol direği, metal voleybol direği gibi faklılıklar göstermektedir.

Adelinspor olarak üretiiğimiz tüm maç fileleri ve diğer tüm voleybol filelerimizle kullanıma uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.