x
Menü

Adelinspor Silver Hentbol Kale Filesi 2,00*3,00*1,00 m

Ürün Kodu : 20.150.01.277
1.750,00 TL
1.750,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 1.627,50 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Silver Hentbol Kale Filesi '': Ürün içeriğinde 1 çift 2m*3m/1m ölçüsünde  3 mm polyamid ipden 10*10cm  göz genişiliğinde üretilmiş kale filesi bulunmaktadır.

Ürün Ölçüleri:  Ürün yüksekliği  2,0 m dir. Arka derinlik 100 cm dir. Genişilik ise 3 m dir. 


'' Hentbol Kale Filesi''  polyamid ipten 3 mm siyah renkte  10 cm *10 cm göz genişliğinde imal edilmiştir. .  Güneş ışınlarına, iklim koşullarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir. İç ve dış sahalarda uzun süreli kullanıma uygun dayanıklıdır.  Uzun ömürlü ve sağlam yapısı size sorunsuz bir kullanım süresi sunacaktır. Ürünle birlikte aynı elyaftan imal edilmiş bağlama ipide gönderilmektedir.

HENTBOL KALE FİLELERİ : 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız.      

Hentol '' Kale Filesi''  el örgüsü ile  üretilemekte ve yerinde kolayca kurulabilmektedir. Firmamız tarafından ''ücretsiz kargo'' ile gönderilen hentbol kale direkleri uygun fiyat, kaliteli malzeme ve özel işçilik ile uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Hentbol  ''Kale Filesi  Yapan Firmalar'' içerisinde en deneyimli marka olan  adelinspor size en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. En uygun ''Kale Filesi Fiyatları'' için doğru adresdesiniz.. 

 FARKLI RENK VE ÖLÇÜLERDEKİ KALE FİLESİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN SİTE YÖNETİCİSİNE ULAŞINIZ.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.