x
Menü

Adelinspor Silver Futbol Kale Filesi 4,5*2,20*0,8 m

Ürün Kodu : 20.152.01.376
1.900,00 TL
1.900,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 1.767,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
  '' Adelinspor Silver Furtbol Kale filesi 4,5*2,20*0,8m 3mm Polyamid İp,12,5*12,5 Göz Genişliği Beyaz'':   2,20 m yükseklik , 4,5  genişlik ve 0,8 m derinliktir.   Ürün içeriği 1 takım dır. 2 adet kale direği için kale için  ''Kale Fileleri '' ve bağlama ipi bulunmaktadır. 
 
 Ürün polyamid  elyaftan özel olarak üretilen 3 mm ipten 2,20 m yükseklik , 4,5 m genişlik ve 0,8 m derinlik 12,5 cm *12,5 cm göz genişliğinde el örgüsü olarak imal edilmiştir. .  Güneş ışınlarına, iklim koşullarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir. Tek renk beyaz olarak üretilmektedir. Uzun ömürlü ve sağlam yapısı size sorunsuz bir kullanım süresi sunacaktır. Ürünle birlikte aynı elyaftan imal edilmiş bağlama ipide gönderilmektedir. Ürün size  Kale Filesi Yapımında öncü firma  ''Ücretsiz Kargo'' avantajı ile ulaşacaktır. Farklı ölçülerdeki ürün taleplerinizi mesaj ile bize ulaştırmanız durumunda size termin süresi ve fiyat konusunda bilgi verilecektir. 
 
FUTBOL KALE FİLELERİ: 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. '' adelinspor '' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı üretici firma garantisi ile ve ücretsiz kargo avantajı ile size ulaşacaktır.
 ''Futbol Kale Filesi (Kale Ağları)'' miz tüm ölçü ve özelliklerde kale direkleri için el örgüsü ile yüksek kaliteli ve dayanıklı iplerden özenle üretilmekdir. ''Minyatür Kale Filesi ''üretimi de yapılmaktadır.  Üretici  firma fiyat avantajı ile en uygun ''Kale Filesi Fiyatları ' 'için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.