x
Menü

Beşik Çatı Üst Kapama (Tavan) Ağları 72 Numara İp

Ürün Kodu : 20.152.01.211
23,10 TL
23,10 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 21,48 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Daha Fazla Üst Tavan ağları

''Beşik Çatı  Üst Kapama (Tavan) Ağlar15*15 cm Göz Gen. Nylon 66 İp'': ürün miktarı 1 metrekaredir. 1 adedi 1 metrekaredir. ÜRÜN SİPARİŞİNİZ ÖNCESİ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN SİTE YÖNDETİCİSİNE MESAJ İLE SAHA YADA KAPATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ ALANIN EN VE BOY BİLGİLERİNİ( ÖLÇÜLERİNİ) GÖNDEREREK STOK TEYİDİ ALINIZ. YADA TERMİN SÜRESİ TARAFINIZA BİLDİRİLİP ONAYLAMANIZ DURUMUNDA SİPARİŞ OLUŞTURUNUZ.

Ürün miktarı hesaplama: 5 m*5 m ölçülerinde file ölçüleri için ürün miktarı en ve boy bilgilerinin çarpımı ile bulunan alan mikatırıdır. 5m*5m= 25 metrekaredir. sipariş verilmesi gereken miktarda 25 metrekare dir. Pazar yerlerinde ürün miktarı adet olarak geçmektedir. 1 metrekare =1 adet olacak şekilde sipariş oluşturmalısınız.

Halı Saha Üs Ağ, Halı Saha Ağları, Tampon Ağlar , Koruma Ağları, Kale Fileleri Voleybol Sahası Üst Ağ  diğer ürünlerimiz arasında bulunmaktadır.Halı saha, oyun parkları ve her türlü spor alanları için üretilen  üst(tavan) ağlarımız, naylon 66 sentetik elyaftan üretilen , 72 numara bükümlü ipliklerden, kare, 15 cm*15 cm göz genişliğinde el örgüsü ile üretilmektedir.İpliklerin üretiminde kullanılan naylon 66 sentetik elyaf sayesinde güneş ışıkları, hava koşullarına karşı yüksek mukavemetli ve uzun ömürlüdür. Halı sahalarda tavan ağı olarak uyulanır. İstenilen en ve boylarda tek renk beyaz olarak üretilmektedir. Ağlarımızın montajını işinde uzmanlaşmış profesyonel montaj ekibimiz yapmakta ve bu ağlarımızın mukavemetini ve dayanım süresini arttırmaktadır. Aynı zaman da açılır kapanır perde ağ olarak da üretim yapılabilmektedir.

 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalarından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır yeni yapılanmamız ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı Üretici Firma Garantisi ile ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

Yüksekliği yeterli gelmeyen sahalarda kale arkalarına uyuglanan 7 yada 8 m lik direkler kullanılarak saha üzerine beşik çatı şeklinde ağ çekimi yapılarak sahanın orta bölümünde 7 m ve yanlara doğru azalacak şekilde saha yüksekliği arttırılmış olur.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.