x
Menü

Adelinspor Basketbol Potası Koruma Kılıfı Tek Direk(1 ADET)

Ürün Kodu : 20.152.01.491
2.730,00 TL
2.730,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 2.538,90 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

'' Adelinspor Basketbol Potası Koruma  Koruma Kılıfı' Tek Direk Shocpad Üzeri Brandalı Çok Noktadan Özel Bağlantı Bantlı': ürün içeriğinde 1 adet basketbol potası koruma kılıfı bulunmaktadır.

Ürün içeriğinde 1 adet basketbol direği için koruma kılıfı bulunmaktadır. Ürün içerisinde shock pad bulunmalıdır. Darbe absorbe etme özelliği yüksek bu malzeme sayesinde darbe anında sporcuların zarar görmesi önlenir ve hissedilen darbe şiddeti minimize edilmiş olur. Ürün dış kaplaması 600 gr/metrekare kırmızı branda ile kaplanmaktadır. Özel dikiş ipleri dikiş işlemi yapılarak ürün üzerine bağlantı şeritleri dikilmektedir. Ürün yüksekliği 2,20 m dir. Her türlü seyyar ve sabit voleybol direkler le kullanıma uygundur. Ürün tek parça olarak hazırlanmıştır. Özel yapısı ile Tek direkli basketbol potaları üzerinde kullanıma uygun hazırlanmıştır. 100 mm- 140 mm ye kadar boru çaplarındaki direklerle kullanıma uygundur.  Esnek yapısı ile her çapta direk üzerinde montaja uygundur.

Ürünlerimiz en uygun ''Basketbol Direği Kılıfı Fiyatı'' ,  ''Üretici Firma Garantisi''  ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

Tamamı firmamız tarafında üretilen ''Basketbol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Direk Tipi, Sabit Seyyar, Duvara Monte gibi farklı ürün gruplarıdır.. ''Basketbol Direği Koruma Kılıfı'' da bu ürünler arasındadır.  Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.