x
Menü

Adelinspor Via Gerdirme Aparat Sabit Padel Direği

Ürün Kodu : 20.152.01.878
4.242,00 TL
4.242,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 3.945,06 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
''Adelinspor Via Ankrajlı Gerdirme Aparatlı Sabit Padel Direği  ''
Ürün 1 çift padel direğinden  oluşmaktadır.

* Ürün  76 mm çapında metal borudan üretilmiştir. Elektrostatik fırın boya ile beyaz renkte boyanmıştır. 

* Ürün zemin montaj ankrajı 84 lük alümimyum borudan yapılmaktadır. Uzunluğu 30 cm dir.

* Ankraj zeminde karotla açılacak uygun genişlik te delik yada zemine açılacak uygun ölçülerdeki çukura betonlanarak sabitlenir. Beton kuruduktan sonra direkler bu ankrajlara takılarak  kullanıma hazır hale gelirler.

* Direk üzerinde filede bulunan halatın gerdirilmesi için kullanılan adelinspor tarafında üretilen yerli üretim galvaniz kaplı paslanmaz '' padel direği gerdirme aparatı '' kullanılmaktadır.

* Direklerin üst bölümünde halat geçiş kanalı ve halat geçişini sağlayan makara bulunmaktadır. Halat geçiş kanalı sayesinde halatın direğin arka tarafına aktarılarak sabit olarak bağlanmasını sağlanır. Bu direk filenin sabit olarak bağlandığı direktir.

* İkinci direk üzerinde bulunan makara filede bulunan çelik halatın  gerdirme aparatına aktarılmasını sağlamaktadır. Bu direk üzerinde gerdirme aparatı bulunan ve filenin gergin bir şekilde bağlanılmasını sağlayan direktir. .  

* Direk üzerinde bulunan padel direği gerdirme aparatı adelinspor tarafından galvaniz kaplı paslanmaz olarak üretilmektedir. Eskimesi yada bozulması durumunda değiştirilebilmektedir.

1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalarından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. ''adelinspor'' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı ‘’Üretici Firma Garantisi ile ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

 Padel  Malzeme ve Tenis Ekipmanları üretiminde sürekli iyileştirme ve yeni ürün çeşitleri ile müşteri istek ve talepleri karşılanmaya çalışılmaktadır. ‘’Padel Direği ’’, ‘’Padel  Filesi’’,  ‘’ Seyyar Padel Direği’’ bu ürünlerin ana gruplarını oluşturmaktadır.

‘’Padel Direği Fiyatları’’ , ‘’ Padel Filesi Fiyatları’’ üretici firma avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.