x
Menü

Adelinspor Silver Voleybol Filesi 9,5 m 10 lu Paket

Ürün Kodu : 20.152.01.487
8.250,00 TL
8.250,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 7.672,50 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Adelinspor gold voleybol filesi 1*9,5 metre 5 li Paket

 

Paket içeriğinde 10 adet voleybol filesi bulunmaktadır.,

 

Standart voleybol filesi yüksekliği 9,5 metre, File Genişliği 1,05 m dir. Ürün Standart Ölçülerdedir.

 

ÜRÜN İÇERİĞİNDE BULUNAN VOLEYBOL DİREKLERİ PAKET İÇERİĞİNE DAHİL DEĞİLDİR.

 

Voleybol Filesi Ölçüleri: voleybol filesi uzunluğu 9,5 metre, voleybol filesi filesi yüksekliği 1 metre.

 

Adelinspor Silver Voleybol Fileleri, özel olarak dokunmuş makina örgüsü 2,2 mm kalınlığındaki polyamid ipler kullanılarak 10 cm göz genişliği ve siyah renkde üretilmiştir.

File, 4 kenarına güneş ışınlarıan dayanıklı naylon polyester brandalar ve 2 defa özel iple yapılan dikişler ile desteklenmiştir. Buda uzun özmürlü bir kullanım sunar.

Üst bant içerisinden geçirilen 3,0 mm kalınlığında PVC kaplı çelik halat, filenin mükemmel bir şekilde gerdirilmesini sağlar. bu halat sayesinde filenin voleybol direği ne montajı kolaylaşır ve istenilen gerginlikte gerdirme yapılması sağlanır .

File Yanlarda üzerinde bulunan kapsüllere iple bağlanarak direğe montajı sağlanır. İstenilen gerginlik bu sayede sağlanmış olur.

Dikiş ipleri, branda ve file güneşe dayanıklı malzemeden üretilmektedir. İklim koşullarına dayanıklı bu malzemeler ile ürünün iç ve dış mekanlarda uzun ömürlü kullanımı mümkün olmaktadır.

File paketli ağırlığı sadece 2,2 kg'dir. Ürün iç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Dayanıklı malzemeleri, güneş ışınlarına ve iklim koşullarına karşı direni ile tüm müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilmektedir.

Volybol filesi ürünümüzü istediğiniz file yüksekliğinde kullanabilirsiniz. Profesyonel voleybol filesi yüksekliği erkekler için 2,43 metre , kadınlar için 2,25 metredir.

 

Adelinspor tarafıdnan üretilen voleybol fileleri farklı modeller altında faklı ihtiyaçlara uygun olrak tasarlanmıştır. Voleybol filesi modelleri silver, gold, goldstar, diamond ve premiumdur. Her modelin plaj voleybol filesi de bulunmaktadır. Modeller kulanılan ip ve halat kalınlığı, dikiş ve bant malzmesine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca özel üretim voleybol filesi modellerimizde bulunmaktadır. Antrenman sahalarının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan bu modeller 20,24 ve 2 8 metre uzunluğunda üretilmektedir. Bu özel ürünler antrenman sahalarına özel çözümler sağlama üzere tasarlanmıştır. 

Portatif voleybol direkleri ile taşınabilir voleybol filesi olarakda kullanılabilir. Portatif voleybol filesi. Filelnin kullnımının uygun olduğu ürünler, sabit voleybol direkleri , seyyar voleybol direği, duvara monte voleybol direği, tenis ve voleybol ortak direklerdir.

Ürün çeşitlerimiz arasında Voleybol ve Tenis Ortak Direk , Voleybol Filesi, Voleybol Direği , Teleskobik Voleybol Direği, Portatif Voleybol Direği, Voleybol Direği Koruma Kılıfı, Plaj Voleybolu Direği, Portatif Voleybol Seti, Seyyar voleybol Filesi bulunmaktadır. Ürünlerimizi  en uygun voleybol direği fiyatları, voleybol direk ve filesi fiyatları , üretici firma garantisi  ve avantajı ile size ulaşacaktır.Tamamı firmamız tarafından üretilen voleybol direkleri farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler yükseklik ayarı , gerdirme mekanizması, alüminyum voleybol direği, seyyar voleybol direği , teleskobik voleybol direği, metal voleybol direği gibi faklılıklar göstermektedir. Adelinspor olarak üretiiğimiz tüm maç fileleri ve diğer tüm voleybol filelerimizle kullanıma uygundur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.