x
Menü

Adelinspor Silver Futbol Saha Seti (Stadyum)

Ürün Kodu : 20.152.01.262
294.000,00 TL
294.000,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 273.420,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Daha Fazla Futbol Saha Seti
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Adelinspor Silver Futbol Saha Seti (stadyum) Ürün İçeriği: 
 1 takım  7,32*2,44 Alüminyum, Sabit, Mapalı Kale Direği Nizami Ölçü
 1 takım Nizami futbol kale filesi,3mm kord ipi7,32/2,44/2,0m 12,5*12,5göz
 2 adet Yedek Oyuncu Kulubesi 14 kişilik, Tamamı 8 mm polikarbon kaplama
 1 adet Yedek Oyuncu Kulubesi 6 kişilik Tamamı 8 mm Polikarbon Kaplamalı
 1 Takım Adelinspor Korner Direği
 

7,32*2,44 Alüminyum, Sabit, Mapalı Kale Direği Nizami Ölçü: Ürün firmamız tarafından özel olarak hazırlatılan, Fifa standartlarına uygun kalıplarda hazırlanan alüminyum borulardan üretilmektedir. Demonte olarak üretilen ürünümüz bağlantı noktalarındaki metal geçiş elemanları ile biribirine bağlanarak sabitlenir. Zemine beton ile sabitlenen 60 cm derinliğindeki ankrajlar içerisine yerleştirilerek kurulum gerçekleştirilir. Arka dikey ve yatay borularda civatalar yardımı ile bağlanarak kurulum tamamlanmış olur.


Nizami futbol kale filesi,3mm kord ipi7,32/2,44/2,0m 12,5*12,5göz: Stadyumlarda ve büyük futbol sahalarında nizami kale direkleri ve seyyar antrenman direkleri için üretilmektedir. Ürün standart ölçülerde naylon 66 elyaftan özel olarak üretilen 3 mm örgü kord ipinden 12,5 cm *12,5 cm göz genişliğinde el örgüsü olarak imal edilmiştir. .  Güneş ışınlarına, iklim koşullarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir. Tek renk beyaz olarak üretilmektedir. 

Yedek Oyuncu Kulubesi 14 kişilik, Tamamı 8 mm polikarbon kaplama : Ürünümüzün dış kaplaması 8 mm polikarbondan yapılmaktadır Dayanıklı esnek yapısı ile uzun ömürlüdür. Yanlarda alt bölümde polikarbok üst bölümlerde is 4 mm akrilik cam ile kaplanmaktadır. Arkalıklı plastik stadyum koltukları kullanılmaktadır.Kurulumu parçaların toplam 6 adet civata ile birleştirilmesi ile kısa sürede ve kolayca yapılmaktadır. 

Yedek Oyuncu Kulubesi 6 kişilik Tamamı 8 mm Polikarbon Kaplamalı:  Ürünümüzün arka  dış kaplaması 8 mm polikarbondan yapılmaktadır Dayanıklı esnek yapısı ile uzun ömürlüdür. Yanlarda  üst bölümlerde  cambulunmamaktadır. Arkalıklı plastik stadyum koltukları kullanılmaktadır.

Adelinspor Korner Direği: Stadyumlarda, ve diğer tüm tüm futbol sahalarında korner köşelerinde kullanım için üretilmektedir. Standart boyutlar da  yapılan üretimde yüksek esneme kapasitesine sahip yaylar, güneş ışınlarına dayanıklı beyaz plastik boru ve kırmızı bayrak kullanılmaktadır. Ürün 4 adet ankrajla birlikte gönderilmektedir. Toprağa gömülen ankraj içerisine yerleştirilen direkler istenildiği zaman kaldırılarak maç günlerinde kullanılabilir.

FUTBOL SAHA SETLERİ : 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız.      

 Futbol ''Saha Setleri''  miz tüm ölçü ve özelliklerde üretilmektedir. Stadyum , halı saha , antrenman sahaları, okul oyun alanları, minyatür sahlar olmak üzere futbol oynana tüm oyun alanlarında kullanılan çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca apartmana bahçeleri, mini spor sahaları , anasınıfları gibi her yaştan oyuncunun kullanabileceği ürünler özel tasarlanıp kişiye özelde üretilebilmektedir. Demonte olarak üretilen Saha Setleri yerinde kolayca kurulabilmektedir. Firmamız tarafından ''ücretsiz kargo'' ile gönderilen Futbol Saha Setleri uygun fiyat, kaliteli malzeme ve özel işçilik ile uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Futbol ''Futbol Saha Seti Yapan Firmalar'' içerisinde en deneyimli marka olan  adelinspor size en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. En uygun ''Futbol Saha Seti Fiyatları'' için doğru adresdesiniz.. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.