x
Menü

Adelinspor Premium Yedek Oyuncu Kulubesi 10Kişilik

Ürün Kodu : 20.152.01.191
78.470,00 TL
78.470,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 72.977,10 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

'' Premium Yedek Oyuncu Kulübesi' 10 Kişilik ': 10 kişilik 3 parça olarak sevkedilmektedir. Alt bölümler alüminyum sac. Arka üst  8 mm polikarbon yan üstlerde 4 mm akrilik cam.

Ürünümüzün arka üst dış kaplaması 8 mm polikarbondan yapılmaktadır Dayanıklı esnek yapısı ile uzun ömürlüdür. Alt bölümde alüminyum sac kullanılmıştır. Yanlarda  üst bölümlerde  4 mm akrilik cam ile kaplanmaktadır. Arkalıklı plastik stadyum koltukları kullanılmaktadır.Kurulumu parçaların toplam 6 adet civata ile birleştirilmesi ile kısa sürede ve kolayca yapılmaktadır

Yedek Oyuncu Kulübesi; 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı üretici firma garantisi ile ve ''ücretsiz kargo'' avantajı ile size ulaşacaktır.

 Tüm spor alanları ve stadyumlarda kullanıma uygundur .Üretimini yaptığımız ''Yedek Oyuncu Kulübeleri'' müşteri istekleri ve teknik şartnamelere uygun farklı özelliklerde üretilmektedir. 14 kişilik, 6 kişilik ve 10 kişilik Yedek Oyuncu Kulübeleri  istenilen malzeme ve özelliklerde üretilebilmektedir.

 Tüm Yedek Oyuncu Kulube leri ücretsiz kagro ile adresinize gönderilmektedir. Üretici  firma fiyat avantajı ile en uygun ''Yedek Oyuncu Kulübe Fiyatları'' için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 6 kişilik ürün aynı zamanda ''Hakem Kulübesi''  olarak da kullanılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.