x
Menü

Adelinspor Premium Voleybol Filesi (Ağı) 7,5 m

Ürün Kodu : 20.152.01.572
3.750,00 TL
3.750,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 3.487,50 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

'' Adelinspor Premium Voleybol Filesi (Ağı) 1m*7,5m 4 Tarafı Brandalı 6 mm Çelik Hallatlı 4 mm Polyamid Makina Örgüsü'':   ürün içeriğinde 1 adet voleybol filesi bulunmaktadır.

File Uzunluğu 7,5 m dir. 1 m eninde , 10 cm göz genişliğinde 4 mm polyamid ipten üretilen filenin 4 kenarına yüksek kaliteli özel branda dikilmesi ile hazırlanır. Dikişler 3 defa ve güneş ışınlarına dayanıklı özel iple yapılır. Üstte branda arasına 6 mm izoleli çelik halat yerleştirilir. Indoor ve outdoor kullanıma uygundur. uzun ömürlü ve yüksek kalitelidir. Tüm müsabaka ve antrenmanlarda profesyönel kullanım için üretilmiştir. Amatör spor alanlarında da kullanılmaktadır. 

Ürünlerimiz en uygun ''Voleybol Filesi Fiyatı'' ,  ''Üretici Firma Garantisi''  ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

Tamamı firmamız tarafında üretilen ''Voleybol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Gerdirme Mekanizması, Metal Malzeme Cinsi gibi özellikleri ile farklılıklar göstermektedir. ''Voleybol Direği Koruma Kılıfı'' da bu ürünler arasındadır. ''Plaj Voleybolu Direği'' de ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.