x
Menü

Adelinspor Premium Voleybol Filesi (Ağı) 28 m

Ürün Kodu : 20.152.01.576
7.000,00 TL
7.000,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 6.510,00 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Premium Voleybol Filesi (ağı)  28 m Uzunluğunda Özel Üretim , Brandalı 7 mm Çelik Halatlı  4 mm Polyamid İp Makina Örgüsü File'': ürün içeriğinde 1 adet Özel üretim 28 m uzunluğunda salon tipi voleybol filesi bulunmaktadır.

Spor salonlarında antrenmanlarda kullanılmak için üretilmiştir. File uzunluğu 28 m dir. Filenin 4 kenarı brandalıdır. Üst kısmında çift kat branda arasında 7 mm kalınlığında PVC kaplı çelik halat özel dikişle yerleştirilmiştir. Çelik halat uzunluğu 38 m dir. File nin her iki yanında 5 er metre uzunluğunda halat kalmaktadır. File maksimum 33 m açıklıkta bağlanabilmektedir. File eni 1 m dir. Dikişleri 3 sıra özel iple yapılmaktadır. Filenin göz genişliği 10 cm dir. 4 mm polyamid ipten makina örgüsü olarak hazırlanmaktadır.

Ürünlerimiz en uygun ''Voleybol Filesi Fiyatı'' ,  ''Üretici Firma Garantisi''  ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

Tamamı firmamız tarafında üretilen ''Voleybol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Gerdirme Mekanizması, Metal Malzeme Cinsi gibi özellikleri ile farklılıklar göstermektedir. ''Voleybol Direği Koruma Kılıfı'' da bu ürünler arasındadır. ''Plaj Voleybolu Direği'' de ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.