x
Menü

Adelinspor Premium Tenis Filesi 1 m* 10,5 m

Ürün Kodu : 20.152.01.590
7.000,00 TL
7.000,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 6.510,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

‘’ Adelinspor Premium Tenis Filesi(Ağı) Dört Tarafı Brandalı Çelik Halatlı'’ :  Ürün 1 adet tenis filesinden oluşmaktadır. Ürün uzunluğu 10,5 m file genişliğide 1,0 m dir.
 
(Standart tenis filesi uzunluğu 12,85 m , file genişliğide 1,0 m dir)  


 5cm*5cm göz genişliğinde özel olarak hazırlanan 4 mm polyamid ip filenin dört yanında 5 cm genişliğinde yüksek kaliteli branda  dikilmesi ile hazırlanır. Dikişleri güneş ışınlarına dayanıklı özel bir iple yapılmaktadır. Üstte 6 mm izoleli çelik halat bulunmaktadır. Standartlara uygun olarak üretilen ürümüz tüm profesyönel müsabaka ve turnuvalarda kullanıma uygundur. Kullanılan tüm malzemeler güneş ışınlarına ve iklim koşullarına dayanıklıdır. Bu sayede indoor ve outdoor uygulamalarda güvenle kullanılabilmektedir.

1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalarından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. ''adelinspor'' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı ‘’Üretici Firma Garantisi ile ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

 Tenis  Malzeme ve Tenis Ekipmanları üretiminde sürekli iyileştirme ve yeni ürün çeşitleri ile müşteri istek ve talepleri karşılanmaya çalışılmaktadır. ‘’Tenis Direği ’’, ‘’Tenis Filesi’’,  ‘’ Seyyar Tenis Direği’’ bu ürünlerin ana gruplarını oluşturmaktadır.

‘’Tenis Direği Fiyatları’’ , ‘’ Tenis Filesi Fiyatları’’ üretici firma avantajı ve Ücretsiz Kargo avantajı ile avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.