x
Menü

Adelinspor Minyatür Kale Filesi 120*160*80 cm

Ürün Kodu : 20.152.01.243
300,00 TL
300,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 279,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor

''Minyatür Kale Filesi '' Ölçü: 160 cm genişlik, 120cm yükseklik ve 80 cm derinlik. Ürün içeriği 1 adet dir. 1 adet minyatür kale direği için  ''Minyatür Kale Filesi'' ve bağlama ipi bulunmaktadır.
 
ADS-
ÜRÜN RENGİ STOK DURUMUNA GÖRE BEYAZ, MAVİ, KIRMIZI YADA SİYAH RENKTE GÖNDERİLMEKTEDİR. ÖZEL RENK İSTEĞİNİZİ MAĞAZAMIZA SORU İLE İLETEREK STOK BİLGİSİNİ ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.
 
Ürün 3 mm polyamid ipten 12 cm göz genişiliğinde üretilmektedir.  Güneş ışınlarına, iklim koşullarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir. Beyaz ve renkli ipten üretilmektedir. Kırmızı, mavi siyah ve beyaz renklerde müşteri özel isteği olmaz ise stok durumuna göre gönderilmektedir. Uzun ömürlü ve sağlam yapısı size sorunsuz bir kullanım süresi sunacaktır. Ürünle birlikte aynı elyaftan imal edilmiş bağlama ipide gönderilmektedir. Ürün size  Kale Filesi Yapımı nda öncü firma  ''Ücretsiz Kargo'' avantajı ile ulaşacaktır. Farklı ölçülerdeki ürün taleplerinizi mesaj ile bize ulaştırmanız durumunda size termin süresi ve fiyat konusunda bilgi verilecektir. 
 
FUTBOL KALE FİLELERİ: 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. '' adelinspor '' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı üretici firma garantisi ile ve ücretsiz kargo avantajı ile size ulaşacaktır.
 ''Minyatür Futbol Kale Filesi (Kale Ağları)'' miz tüm ölçü ve özelliklerde kale direkleri için el örgüsü ile yüksek kaliteli ve dayanıklı iplerden özenle üretilmekdir.  Üretici  firma fiyat avantajı ile en uygun '' Minyatür Kale Filesi Fiyatları ' 'için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.