x
Menü

Adelinspor Futbol Kale Filesi 2,5 mm Kord İp 5,0*2,20*0,8 m

Ürün Kodu : 20.152.01.076
2.000,00 TL
2.000,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 1.860,00 TL %7  İndirim
  ''Kale Filesi 2,5 mm Kord İpi'Ölçü:   2,20 m yükseklik , 5,00 m genişlik ve 0,8 m derinliktir.   Ürün içeriği 1 takım dır. 2 adet kale direği için kale için  ''Kale Fileleri '' ve bağlama ipi bulunmaktadır. 
 
 Ürün naylon 66 elyaftan özel olarak üretilen 2,5 mm örgü kord ipinden 2,20 m yükseklik ,5,00 m genişlik ve 0,8 m derinlik 12,5 cm *12,5 cm göz genişliğinde el örgüsü olarak imal edilmiştir. .  Güneş ışınlarına, iklim koşullarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir. Tek renk beyaz olarak üretilmektedir. Uzun ömürlü ve sağlam yapısı size sorunsuz bir kullanım süresi sunacaktır. Ürünle birlikte aynı elyaftan imal edilmiş bağlama ipide gönderilmektedir. Ürün size  Kale Filesi Yapımında öncü firma  ''Ücretsiz Kargo'' avantajı ile ulaşacaktır. Farklı ölçülerdeki ürün taleplerinizi mesaj ile bize ulaştırmanız durumunda size termin süresi ve fiyat konusunda bilgi verilecektir. 
 
FUTBOL KALE FİLELERİ: 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. '' adelinspor '' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı üretici firma garantisi ile ve ücretsiz kargo avantajı ile size ulaşacaktır.
 ''Futbol Kale Filesi (Kale Ağları)'' miz tüm ölçü ve özelliklerde kale direkleri için el örgüsü ile yüksek kaliteli ve dayanıklı iplerden özenle üretilmekdir. ''Minyatür Kale Filesi ''üretimi de yapılmaktadır.  Üretici  firma fiyat avantajı ile en uygun ''Kale Filesi Fiyatları ' 'için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.