x
Menü

Adelinspor Gold Tenis Filesi 1,05 m * 11,0 m

Ürün Kodu : 20.152.01.801
2.750,00 TL
2.750,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 2.557,50 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Daha Fazla Gold Tenis Filesi
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Adelinspor Gold Tenis Filesi Dört Tarafı Brandalı Çelik Halatlı 11 m :

Ürün İçeriğinde 1 adet tenis filesi bulunmaktadır.

Standart Tenis filesi Yüksekliği 12,85 metre, File Genişliği 1,05 m dir. Ürün Standart Ölçülerde değildir.

ÜRÜN RESİMLERİNDE BULUNAN DİREKLER PAKET İÇERİĞİNE DAHİL DEĞİLDİR.

 

Tenis Filesi Ölçüleri: kort tenis filesi uzunluğu 11 metre, tenis filesi yüksekliği 1,05 metre.

Gold tenis kortu filesi 2,2 mm ip kalınlığında, 4 m* 4cm göz genişliğinde siyah renkde   makina örgüsü file ile hazırlanmaktadır.

Filenin dört kenarına 5 cm genişliğinde yüksek kaliteli branda dikilmesi ile hazırlanır. Üst bant içerisine dışın PVC kaplı 4 mm kalınlığında halat yerleştirilir. Bu halat sayesinde filenin tenis direği ne montajı kolaylaşır ve istenilen gerginlikte gerdirme yapılması sağlanır.

File Yanlarda üzerinde bulunan kapsüllere iple bağlanarak direğe montajı sağlanır. İstenilen gerginlik bu sayede sağlanmış olur.

Dikiş ipleri, branda ve file güneşe dayanıklı malzemeden üretilmektedir. İklim koşullarına dayanıklı bu malzemeler ile ürünün iç ve dış mekanlarda uzun ömürlü kullanımı mümkün olmaktadır.

Standartlara uygun üretilen ürünümüz tüm amatör ve profesyonel müsabaka, antrenman ve turnuvalarda kullanıma uygundur. Portatif tenis direği , sabit tenis direği ürünlerimizle kullanıma uygundur.

Ürünlerimiz tenis ekipmanları ve tenis malzemeleri üretici firma garantisi ve avantajı ile size ulaşacaktır. Tenis kortu direği ürün çeşitlerimiz, sabit tenis direği ve seyyar tenis direği olarak iki guruba ayrılmaktadır. Ürünlerimiz arasında alüminyum tenis direği, mini tenis filesi, mini tenis direği, portatif tenis filesi, tenis top sepeti de bulunmaktadır. 

Saha ekipmanları ve filelerde bol çeşit en uygun tenis filesi fiyatları ve en uygun tenis direği fiyatlarını size sunmaktayız. Kort tenis filesi için en doğru adres adelinspor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.