x
Menü

Adelinspor Gold Star Voleybol Filesi (Ağı) 5 m

Ürün Kodu : 20.152.01.772
1.200,00 TL
1.200,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 1.116,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
 

'' Adelinspor Gold Star Voleybol Filesi(Ağı) 4 Tarafı brandalı 4 mm Çelik Hallatlı 3,5 mm Polyamid İp File 5,0 m'', ürün içeriğinde 1 adet voleybol filesi bulunmaktadır.

ÜRÜN GÖRSELLERİNDE GÖRÜNEN VOLEYBOL DİREĞİ ÜRÜN İÇERİĞİNE DAHİL DEĞİLDİR. FİLENİN DİREK ÜZERİNDE Kİ GÖRÜNTÜSÜNÜ GÖSTERMEK AMACIYLA BULUNMAKTADIR.

File Uzunluğu 5,0 m dir . 1 m eninde 3,5 mm polyamid ip filenin 4 kenarına yüksek kaliteli özel branda dikilmesi ile hazırlanır. Dikişler 2 defa ve güneş ışınlarına dayanıklı özel iple yapılır. Üsttte branda arasına 4 mm izoleli çelik halat yerleştirilir. Indoor ve outdoor kullanıma uygundur. uzun ömürlü ve yüksek kalitelidir. Tüm müsabaka ve antrenmanlarda profesyönel kullanım için üretilmiştir. Amatör spor alanlarında da kullanılmaktadır. 

Tamamı firmamız tarafında üretilen ''Voleybol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Gerdirme Mekanizması, Metal Malzeme Cinsi gibi özellikleri ile farklılıklar göstermektedir. ''Voleybol Direği Koruma Kılıfı'' da bu ürünler arasındadır. ''Plaj Voleybolu Direği'' de ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.