x
Menü

Adelinspor Drag Mad(Fifa Suni Çim Zemin Testiİçin)

Ürün Kodu : 20.152.01.156
6.500,00 TL
6.500,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 6.045,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Daha Fazla Dragmad
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Drag Mad FİFA Sunş Çim Zemin Testi''Ürün içeriğinde 1 adet FİFA suni çim zemin testinde kullanılan Drag Mad bulunmaktadır .

Ürün halı saha spor tesisleri, suni çim uygulaması yapılan stadyum ve tüm spor alanlarında ,zemin hazırlandıktan sonra FIFA zemin testi yapımında kullanılır.  FIFA test standartlarına uygun üretilen ürünümüz futbol saha seti içerisinde de yer almakta ve sorunsuz test sonucu için mükemmel sonuç vermektedir. ''Halı Kumlama-Granül Fırçası''''Drag Mad''ve ''Top Yuvarlama Aparatı '' ndan Oluşan ''FIFA Test Seti'' de ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Mükemmel sonuç, kusursuz suni çim oyun alanları için doğru adresdesiniz.

Futbol Malzemeleri ve Futbol Ekipmanları 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardında birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı üretici firma garantisi ile ve ücretsiz kargo avantajı ile size ulaşacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.