x
Menü

Adelinspor Diomond Badminton Filesi Uzunluk 3 m

Ürün Kodu : 20.150.01.670
654,50 TL
654,50 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 608,69 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Adelinspor Diomond Badminton Filesi Uzunluk 3 m'' '': ürün içeriğinde 1 adet 76 cm genişliğinde 3 m uzunluğunda badminton filesi bulunmaktadır. Müsabaka filesidir. Ayrıca kolay montaj avantajı sağlayan 4 adet 6*60 karabina bulunmaktadır.

File Uzunluğu 3 m dir. 1 mm 2 cm göz genişliğinde makina örgüsü polyamid ip filenin 4 kenarına  özel branda dikilmesi ile hazırlanır. Güneşe ve iklim koşullarına  dayanıklı, ağ, bantlarda kullanılan brandalar ve çelik halat üzerinde bulunan kaliteli pvc kaplama ile uzun süre sorunsuz kullanım sağlar. File rengi siyah, bant rengi beyazdır. Üst bant genişliği 3,5 cm dir arasına 3 mm kalınlığında PVC kaplı çelik halat geçirilerek halat uçları kolay montaj imkanı sağlayan karabinalar takılmaktadır. Bu karabinalar ilk montajda çelik halat ve alt bağlantı ipine düğümle sabitlenerek sonraki file monratlarının kısa sürede düzgün bir şekilde yapılmasını sağlar. Yanlar ve altta bant genişliği 2 cm dir. Dikişler 2 defa ve güneş ışınlarına dayanıklı özel iple yapılır.Indoor ve outdoor kullanıma uygundur. Tüm müsabaka ve antrenmanlarda profesyönel kullanım için üretilmiştir. Amatör spor alanlarında da kullanılmaktadır. 

Ürünlerimiz en uygun ''Voleybol Filesi Fiyatı'' ,  ''Üretici Firma Garantisi''  ve  avantajı ile size ulaşacaktır.

Tamamı firmamız tarafında üretilen ''Voleybol Direkleri'' farklı kullanım alanları için seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitler Yükseklik Ayarı, Gerdirme Mekanizması, Metal Malzeme Cinsi gibi özellikleri ile farklılıklar göstermektedir. ''Voleybol Direği Koruma Kılıfı'' da bu ürünler arasındadır. ''Plaj Voleybolu Direği'' de ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.